Sztukateria...

Listwy, pilastry, rozety, kolumny i setki innych elementów dekoracyjnych składają się na przekonującą i kompletną ofertę drobnych elementów, które tworzą piękną całość.

Sztukateria Mardom Decor powstała tylko w jednym celu - by ozdobić każde miejsce, w jakiej zostanie zastosowana. Znajdziesz u nas elementy nowoczesne oraz tradycyjne, a dzięki obfitości wzorów i kolorystyki z łatwością dopasujesz je do swojej wizji wystroju wnętrza.

Wnętrza urządza się na lata - dlatego nasza sztukateria wyróznia się trwałością i odpornością na zniszczenia. To ważne, by nawet po długim czasie wyglądała tak samo estetycznie i harmonijnie.

Trwałość - to drugie imię doskonałości. Przekonaj się o tym, przeglądając galerie naszych produktów - wszystkie produkty znajdziesz w naszej galerii. Czuj się swobodnie pytając o szczegóły.

Przykładowa listwa:

Zapraszamy do zapoznania się z pełną kolekcją

{phocagallery view=category|categoryid=15|limitstart=1|limitcount=100}

Listwy przypodłogowe z  twardego polimeru HD są  wyjątkowe twarde i odporne na uszkodzenia mechaniczne, łatwe w montażu, mają bogate wzornictwo, umożliwiają zamaskowanie kabli elektrycznych. Można je malować zarówno farbami akrylowymi, jak i silikonowymi oraz silikatowymi.