żaluzje drewniane-Jasno

JASNO (6)
JASNO (6)
JASNO (5)
JASNO (5)
JASNO (4)
JASNO (4)
JASNO (7)
JASNO (7)
JASNO (2)
JASNO (2)
JASNO (3)
JASNO (3)
JASNO (8)
JASNO (8)
JASNO (9)
JASNO (9)
JASNO
JASNO
JASNO (10)
JASNO (10)
JASNO (14)
JASNO (14)
JASNO (13)
JASNO (13)
JASNO (12)
JASNO (12)
JASNO (11)
JASNO (11)

Drewniane żaluzje produkowane z dbałością o detale

Żaluzje JASNO blinds nie są zwykłymi drewnianymi żaluzjami. Ich jakość rozpoznają Państwo dzięki licznym, przemyślanym szczegółom, których często pozbawione są inne drewniane żaluzje.

  • Wykończenie lakierem: żaluzje JASNO blinds wykończone są lakierem odpornym na zarysowania, wilgoć i promienie UV. Nadają się więc także do stosowania w łazienkach (ze względu na odporność na wilgoć i opryskanie wodą). Nie u wszystkich producentów jest to standardem, lecz w JASNO tak: krawędzie boczne lameli również są lakierowane.
  • Trapezoidalna listwa dolna: drewniana listwa podwieszona pod lamelami ma kształt trapezu. Dzięki temu w pozycji zamkniętej listwa dolna pozostaje ukryta za dolną lamelą, co daje spokojniejszy efekt. Ponadto nie dotyka ona parapetu, co chroni go przed brzydkimi zarysowaniami.
  • Sznurki z przodu i z tyłu lameli: JASNO zwraca uwagę na wszystkie szczegóły, jak na przykład sznurki drabinkowe. Unikatowym rozwiązaniem jest umieszczenie otworów, przez które biegną sznurki, nie na środku lameli, lecz z ich przedniej i tylnej strony. Odróżnia to nasze produkty od wyrobów innych marek, w których sznurki przeprowadzone są przez otwory w kształcie elipsy znajdujące się na środku lameli. Nasze żaluzje gwarantują dzięki temu lepsze przyciemnienie i więcej prywatności, a ich wygląd jest wyjątkowo prosty. To zapewniające prywatność rozwiązanie stanowi standard w przypadku żaluzji bez dekoracyjnej taśmy drabinkowej.
  • Rodzaj drewna: drewniane żaluzje zyskują ekskluzywny wygląd dzięki subtelnej strukturze drewna z gatunku Paulownia. Jest ono lekkie, dzięki czemu idealnie nadaje się do produkcji żaluzji. Drzewa z gatunku Paulownia zwanego także ‘drzewem księżnych’ są w większości przypadków sadzone przez człowieka, dlatego też ich stosowanie stanowi zrównoważony wybór.

Wybór spośród najróżniejszych opcji żaluzji drewnianych

W JASNO sami określają Państwo kolor i wymiary swoich żaluzji drewnianych. Oprócz tego do Państwa dyspozycji jest jeszcze kilka innych, wyjątkowych opcji, na które mogą Państwo zdecydować się podczas zamawiania żaluzji.

  • Sznurek do sterowania żaluzjami: jego kolor zostanie dopasowany do koloru lameli. Sami zdecydują Państwo, z której strony sznurki mają zostać zamocowane. Drewniane uchwyty sznurka będą miały taki sam kolor jak lamele.
  • Taśma drabinkowa: końcowy szlif drewnianych żaluzji! Sami mogą Państwo stworzyć własne, unikalne żaluzje dzięki taśmie dekoracyjnej. Taśma ta zakrywa sznurek drabinkowy i jest dostępna w różnych kolorach i deseniach. Wraz z kolorami lameli mogą Państwo tworzyć nieskończoną liczbę kombinacji.
  • Aluminiowa szyna górna: żaluzje JASNO blinds są standardowo dostarczane z szynamigórnymi wykonanymi ze stali. To rozwiązanie nie nadaje się jednak do wilgotnych pomieszczeń, takich jak łazienka. W takim przypadku należy wybrać specjalną, nierdzewną, aluminiową szyną górną.
  • Drewniane lambrekiny: Do kompletu mogą Państwo zdecydować się na zakrycie aluminiowej lub stalowej szyny górnej przy pomocy drewnianego lambrekina. W przypadku żaluzji JASNO blinds dostępne są różne modele. Jeżeli montujemy dwie żaluzje obok siebie, możemy zasłonić obie szyny górne przy pomocy jednego lambrekina. Zapewni to spokojniejszy i prostszy efekt.
  • Sterowanie Somfy: możliwe jest zdalne sterowanie żaluzji Blinds za pomocą systemu somfy. Szczególnie praktyczne dla trudno dostępnych okien lub gdy chcemy regulować jednocześnie wiele żaluzji!

JASNO: montaż drewnianych żaluzji bez śladów

Aby drewniane żaluzje idealnie pasowały do okna, mogą one zostać zamontowane na dwa sposoby. Ich wybór zależy od ilości dostępnego miejsca w otworze okiennym, od tego, czy wnęka jest prosta oraz od sposobu otwierania okna lub drzwi. Partner firmy JASNO udzieli Państwu fachowej porady na temat najwłaściwszego sposobu montażu w danym przypadku.

Montaż we wnęce okiennej

W takim przypadku żaluzja znajduje się we wnęce okiennej. Jest to często stosowane rozwiązanie, dzięki któremu drewniane żaluzje nie zachodzą na ściany pomieszczenia, lecz pozostają we wnęce okiennej.

Montaż na murze

Gdy montaż w świetle okna jest niemożliwy, żaluzje mogą zostać zamontowane na murze. Oznacza to, że zostają one umieszczone przed otworem okiennym, a więc będą odrobinę zachodziły na brzeg ściany. Jest to dobre rozwiązanie np. w przypadku okien uchylno-obrotowych lub w przypadku ścian o nieładnie wykończonych krawędziach.

 
Polityka prywatności