Układanie tapet

PROFESJONALNE UKŁADANIE TAPET I TKANIN

Montaż sprzedawanych przez nas tapet powierzyliśmy firmie  Markuss , która od 2007 roku  zajmuje się układaniem tapet, fototapet i tkanin klejonych. Oferuje ona najwyższej jakości usługi. Nie oszczędza na materiałach, a w codziennej pracy wykazuje się profesjonalnym podejściem, popartym dużym doświadczeniem, nieustanną nauką i dostosowywaniem się do nowych trendów oraz metod. Nie unika eksperymentów i nie boi się podejmować projektów spersonalizowanych – wynikających z życzeń i wyobrażeń klienta.

PRAWIDŁOWE PRZYGOTOWANIE ŚCIANY POD TAPETĘ

ŚCIANA POWINNA BYĆ:

  • Idealnie gładka, jak pod malowanie. Tapeta nie przykrywa nierówności, często je uwypukla.
  • W jednolitym kolorze. Ściany pod tapety malujemy systemem grunt-malowanie-grunt (unikamy farb gruntujących i dolewania farby do gruntu).
  • Mocno zagruntowana jednym z następujących środków: Ceresit CT 17, grunt Vescom, grunt Buildfix, Mapeigrunt i primer Mapei, grunt SOPRO. (gruntujemy wszystkie rodzaje ścian: karton-gips, tynkowe, deweloperskie, pomalowane).
  • Ściany i sufit przyległe do miejsca tapetowania należy pomalować na gotowo, a kolor z tych ścian powinien wchodzić na powierzchnię tapetowania na maksymalnie kilka milimetrów.

POLECANE ŚRODKI GRUNTUJĄCE:

Gruntujemy pędzlem, wcierając preparat w ścianę, bardzo obficie. Czynność należy od razu powtórzyć dla lepszego efektu. Kolejnego dnia gruntujemy jeszcze raz. Po upływie doby sprawdzamy, czy ściana jest zagruntowana do powierzchni niechłonnej (zmoczenie ściany nie powinno zmienić jej koloru). Tapetowanie w mieszkaniu powinno odbywać się na samym końcu remontu. Przed tapetowaniem powinno się dokładnie posprzątać po remoncie.

ZANIM SIĘ UMÓWISZ!

UPEWNIJ SIĘ, ŻE NA CZAS ZDĄŻYSZ Z

 

  • Odebraniem i dostarczeniem tapety na miejsce montażu
  • Zagruntowaniem ściany
  • Montażem listwy przypodłogowej
  • Posprzątaniem po remoncie
Zadaj pytanie

Wyślij zapytanie aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie.