O firmie

Ardeko

Jesteśmy kameralną firmą rodzinną, która już od 20 lat rozwija pasję do pięknych wnętrz. Nasza ekspozycja jest naprawdę imponująca, bo na niemal 200 metrach kwadratowych warszawskiego showroomu prezentujemy ponad 10000 najpiękniejszych tkanin dekoracyjnych i wzorów tapet z całego świata. To starannie wyselekcjonowane marki i najwyższej jakości dekoracje uznanych producentów. Naszych Klientów wspieramy na każdym etapie współpracy – od pomysłu aż po realizację projektu i montaż dekoracji.

EWA SZELĄG
Ewa Szeląg
Właściciel / Projektant

Nasz specjalista w dziedzinie dekoracji okien.

+48 22 633 62 56
Leszek Szeląg
LESZEK SZELĄG
Sprzęt AGD

Pomoże w doborze sprzętu AGD.

+48 502 213 070
Paweł Szeląg
PAWEŁ SZELĄG
Tapety/Obiekty

Nasz specjalista w dziedzinie dekoracji ścian.

+48 502 447 187
Michał Szeląg
Michał Szeląg
automatyka przesłon okiennych

specjalista z zakresu sterowań elektrycznych

+48 502 447 188
AGATA MALINOWSKA
Dekoracja okien / tapety / dywany

Nasz specjalista w dziedzinie dekoracji wnętrz.

+48 798 693 496
MARTYNA BOŚ
dekoracja okien / tapety / dywany

Nasz specjalista w dziedzinie dekoracji wnętrz.

+48 798 628 985
Ardeko. Karnisze, tapety, tkaniny i tekstylia
Ardeko. Karnisze, tapety, tkaniny i tekstylia
Ardeko. Karnisze, tapety, tkaniny i tekstylia

Czym się zajmujemy?

Tysiące unikalnych wzorów tkanin dekoracyjnych i tapicerskich, kolekcje dywanów i tapet najlepszych światowych marek, modne shuttersy, minimalistyczne żaluzje oraz szyte na miarę rolety z materiałów w niepowtarzalnych kompozycjach kolorystycznych.

W warszawskim salonie Ardeko już od ponad dwóch dekad z pasją dbamy o każdy detal wystroju Państwa wnętrz: od oświetlenia i oryginalnych dekoracji okien aż po fantazyjne zdobienia ścian. Łączymy design z najwyższą jakością, a sztukę z krawieckim rzemiosłem i ekspercką wiedzą technologiczną. Specjalizujemy się w automatyce przesłon okiennych. Karnisze elektryczne , żaluzje i rolety na pilota nie mają przed nami tajemnic.

Doradzamy, projektujemy, szyjemy, inspirujemy. Wiemy, jak zamieniać metry materiału w niepowtarzalne dzieła sztuki, które zbudują nastrój i unikalny charakter każdego wnętrza: klasycznego i nowoczesnego, minimalistycznego, glamour, skandynawskiego, rustykalnego czy vintage. W naszej ofercie znajdą Państwo także eleganckie kolekcje tapet i murali, efektowne tkaniny obiciowe, sztukaterie, poduszki, narzuty, karnisze, sprzęt AGD oraz bogaty wybór dekoracji do pokojów dziecięcych i młodzieżowych.

Zapraszamy do salonu Ardeko
przy ul. Elbląskiej 67 w Warszawie
oraz na stronę naszego sklepu internetowego.