Shuttersy

Shuttersy czyli elegancka dekoracja dla Twojego okna.

Shuttersy i ich rodzaje

Shuttersy to okiennice z drewna lub plastiku do użytku wewnątrz pomieszczeń, stanowiące efektowną dekorację okna. Złożone z regulowanych poziomych lameli, umożliwiają dostosowanie ilości światła i ochronę przed hałasem. Mogą być wyposażone w tradycyjny drążek lub ukrytą listwę regulacyjną. Drewniane nadają się do suchych pomieszczeń, takich jak salon, sypialnia czy pokój dziecięcy, podczas gdy plastikowe są odporne na wilgoć, nadając się do łazienki czy kuchni. Dostępne w różnych rozmiarach paneli: 63, 76, 89 lub 114mm, pozwalają na dopasowanie do głębokości wnęki okiennej, tworząc unikalną dekorację. To świetny sposób na aranżację każdego pomieszczenia, zaczerpnięty wprost z pięknych śródziemnomorskich rezydencji. W zależności od tego, na jaki model się zdecydujesz shuttersy drewniane, mogą mieć prostą lub składaną konstrukcję. Dzięki temu łatwo je dopasujesz zarówno do wysokich drzwi balkonowych czy tarasowych, jaki klasycznych okien.

Ardeko jest oficjalnym dystrybutorem shuttersów i innych produktów firmy JASNO

Czym się charakteryzują shuttersy Jasno?

Zanim zdecydujesz się na wybór shuttersów wewnętrznych, sprawdź, czy są wyprodukowane z najwyższej jakości materiałów. W naszej ofercie znajdziesz modele renomowanej firmy Jasno, które charakteryzują się następującymi elementami:

 • Idealnie dopasowane do wymiaru.
  Wybór shuttersów na wymiar to pewność, że będą idealnie dopasowane do Twoich okien. Dzięki takiemu rozwiązaniu wnętrze będzie się prezentować atrakcyjnie.
 • Wykonanie z najlepszych materiałów.
  Shuttersy drewniane doskonale będą sprawować się w pomieszczeniach o niewielkiej wilgotności, natomiast do łazienki i kuchni zalecane są okiennice wewnętrzne Jasno wykonane z solidnego tworzywa sztucznego. Dzięki temu nie musisz się obawiać o niepożądane oddziaływanie wilgoci na nich.
  W ofercie naszego salonu znajdziesz shuttersy z lamelami o szerokości: 63mm, 76mm, 89mm i 114mm. W zależności od tego, jak duży jest rozmiar okna lub drzwi możesz idealnie dopasować ich wymiar.
 • Szeroki wybór kolorów
  Choć najpopularniejsze shuttersy na okna występują w kolorze białym, nie oznacza to, że nie możesz wybrać okiennic wewnętrznych w innym odcieniu. W zależności od preferencji znajdziesz w naszej ofercie produkty wykończone różnymi rodzajami bejcy.
 • Nowoczesne rozwiązania.
  Firma Jasno przy produkcji shuttersów wykazuje się niezwykłą dbałością o detale. Dzięki temu w naszej ofercie znajdziesz okiennice wewnętrzne o niewidocznych zawiasach. Takie rozwiązania pozwalają na uzyskanie stylowego wyglądu.
Ardeko shutters
Ardeko shutters
Rustenburgstraat 9, 5035 DH Tilburg.
Tel Bram: 06 52713199

Montaż shuttersów

Kolejnym z atutów shuttersów jest możliwość różnych rozwiązań przy montażu.
W zależności od preferencji możesz zainstalować okiennice wewnętrzne na:

 • Ramie – dzięki czemu nie zostanie ograniczona funkcjonalność okien uchylnych.
 • Ościeżnicy – to dobre wyjście, jeśli chcesz by shuttersy były doskonale dopasowane do stolarki.
 • Ścianie – w przypadku, gdy konstrukcja nie pozwala na montaż na ościeżnicy lub wnęce okiennej.
 • Wnęce okiennej – to klasyczny sposób na instalacje przesłon okiennych.
 • Zawsze wykonane na miarę.
 • Dostępne w drewnie Paulownia lub w plastiku, idealne do łazienki.
 • Dostępne w różnych rozmiarach lameli: S (63 mm), M (76 mm), L (89 mm) i XL (114 mm).
 • Odpowiednie do specjalnych kształtów okien.
 • Różne opcje montażu.
 • Wybierz pionowy drążek sterujący lub ukrytą listwę regulacyjną.
 • Shuttersy są dostępne w szerokim wyborze stylowych kolorów lakierów i bejc.
 • Dostępne również w kolorach RAL classic i NCS.
 • Najbardziej charakterystyczna cecha shuttersów JASNO nie rzuca się w oczy! Ukryte zawiasy są niewidoczne, ponieważ znajdują się w bocznym panelu. Dzięki czemu nasze shuttersy mają elegancki, nowoczesny wygląd i zapewniają, że pasują jeszcze lepiej.

Ponadto

SHUTTERSY PRIMEWOOD

To wyjątkowy produkt wykonany z trwałego drewna Paulownia, charakteryzującego się odpornością na uszkodzenia mechaniczne i niską masą. Zalecany zwłaszcza do eleganckich pomieszczeń, takich jak salon czy pokój gościnny. Naturalne drewno to ponadczasowy surowiec, który zawsze dodaje stylu każdemu wnętrzu. Cena shuttersów drewnianych Primewood wynosi 1.899zł za metr kwadratowy w przypadku lakierowania i 2.199zł przy zastosowaniu bejcy.

SHUTTERSY AQUALINE

Warto zaznaczyć, że shuttersy doskonale prezentują się nie tylko w standardowych pomieszczeniach, lecz również w kuchni czy łazience. Szczególnie w miejscach o podwyższonej wilgotności rekomendowane są modele z serii Aqualine, odporne na rozbryzganie. Zbudowane z wytrzymałego tworzywa sztucznego, utrzymują swoje właściwości przez długi okres. Dlatego shuttersy wewnętrzne Aqualine znajdują zastosowanie nie tylko w domowych łazienkach, ale również w przestrzeniach komercyjnych, takich jak spa czy hotele.

jasno_shutters_eetkamer
shuttersy na basen

KOLORYSTYKA SHUTTERSÓW JASNO

jasno_shutters_wzory_kolorow_primewood_aqualine

Podstawowa paleta kolorystyczna Jasno

kolorystyka dywanów na zamówienie

Shuttersy JASNO są również dostępne w palecie RAL classic (K5), F&B/NCS II edycja

NAJWAŻNIEJSZE SĄ DETALE

Zamów BEZPŁATNĄ broszurę

broszury

Pobierz aplikację Jasno i zobacz shuttersy na swoim oknie.

plikacja-jasno-shutters

Zapraszamy do galerii realizacji.

Kontakt Ardeko Warszawa