Karnisze

Karnisze drążkowe, linkowe, szynowe i elektryczne dostępne w naszej ofercie

Nasza firma dostarczając swoim Klientom gotowych rozwiązań do aranżacji wnętrz, posiada w swojej ofercie również karnisze. Pochodzące od czołowych polskich i zagranicznych producentów przedmioty, zapewniają doskonała jakość wykonania, atrakcyjny wygląd i wysoką funkcjonalność. Robiąc zakupy w naszym sklepie w Warszawie mają Państwo pewność, że dokonany wybór będzie właściwy, w którego podjęciu pomogą nasi doświadczeni konsultanci.

W naszym asortymencie znajdą Państwo wiele rodzajów karniszy. Ofertę otwierają niezwykle popularne karnisze drążkowe wykorzystywane w różnych stylistycznie wnętrzach. Wykonane ze stali lub mosiądzu, wkomponują się zarówno do nowoczesnych, jak i tradycyjnych aranżacji.

Karnisze linkowe, ze względu na nowoczesny wygląd, wykorzystywane są przede wszystkim we wnętrzach modernistycznych, dopełniając wprowadzony w pomieszczeniu styl.

Kolejnym rodzajem są karnisze szynowe idealne do dużych pomieszczeń. Zapewniają możliwość dopasowania do różnych kształtów ścian, co czyni z nich produkty niezwykle uniwersalne.

Nasza oferta zawiera również większość karniszy elektrycznych dostępnych na rodzimym rynku: Autoline, somfy glydea, Forest FMS i shuttle, Torro, Triq. Produkty te, sterowane przy pomocy pilota lub odpowiedniego przełącznika, zapewniają wygodę, atrakcyjny wygląd i wiele możliwości.

W swojej ofercie posiadamy produkty czołowych producentów polskich i zagranicznych.

Naszymi głównymi dostawcami są firmy Casa Valentina, Buesche, Blome, Zegar, Scaglioni.

 

Część oferowanych karniszy mogą Państwo zobaczyć u nas na ekspozycji, jeśli któregoś modelu nie posiadamy, można zobaczyć go w katalogach

Karnisze drążkowe:

Karnisze drążkowe to najbardziej popularne rozwiązanie. w zależności od charakteru wnętrza możemy użyć nowoczesnych karniszy stalowych lub cięższych, stylizowanych karniszy mosiężnych. Niektóre modele można giąć. Gama dostępnych karniszy umożliwia aranżację każdego wnętrza.

Karnisze linkowe:

Karnisze linkowe doskonale nadają się do nowoczesnych wnętrz, w których mogą stanowić istotny element stylistyczny

Karnisze szynowe:

Karnisze szynowe doskonale nadają się do zasłaniania okien o dużych szerokościach. Karnisze te są drożne na całej długości. Wiele modeli może być sterowane sznurkiem lub elektrycznie. Istnieje możliwość dostosowania kształtu karnisza do kształtu ściany, co ma szczególne znaczenie np. przy oknach wykuszowych lub narożnych

Karnisze Casa Velentina

 

Karnisze BUESCHE

Karnisze Scaglioni

Zadaj pytanie

Wyślij zapytanie aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie.