Tapety

Tapety na wymiar Warszawa
GRAFIKI-WIELKOFORMATOWE

Murale – czy inaczej fototapety to w tej chwili najbardziej popularny trend w ozdabianiu ścian. Stosuje się je najczęściej na jedną ścianę w pomieszczeniu i są one znaczącym elementem wystroju wnętrza. Murale są drukowane na konkretny wymiar – możemy je dopasować do każdej ściany. W przypadku skomplikowanych ścian ( np. klatki schodowe ) grafik pomorze dopasować wzór. Fototapety drukowane są w brytach od 40 do 150cm , a nawet w wersjach bez łączeniowych (do 45 długości i 310cm wysokości). Jest możliwość wyboru podkładu flizelinowego lub winylowego o różnych strukturach. Murale mogą być drukowane na podkładach ze specjalnymi atestami do pomieszczeń użyteczności publicznej. Występują też w wersjach akustycznych. Tapety akustyczne redukują odbicia dźwięku w pomieszczeniach

wonderwall yoko tapeta
boudoir wallart
onewalldesign
_img7816lt
71699_5_NAMI_CARBON
1_ Suite Collection2019_ Wallpaper734_amb (Copy)
MILLENNIUM
SOLARIZE_INKGIII19_AMB_2-753x534

Ardeko – Tapety ścienne Warszawa

TAPETY OBIEKTOWE

Tapety winylowe o podwyższonej odporności na uszkodzenia. Rolki mają ok 130cm szerokości i posiadają atest niepalności

TAPETY ŁAZIENKOWE

Okładziny ścienne z włókna szklanego zabezpieczone  warstwą żywicy. Mogą zastąpić płytki w łazience lub w kuchni

TAPETY ELEWACYJNE

Wytapetować można również elewację budynku. Niesamowity efekt

FOTOTAPETY NA WYMIAR

Fototapety możemy wydrukować na dowolny wymiar z dostarczonego pliku lub z dostępnych wzorów. Możliwość wykonania tapet bez łączeń do 3,2m wysokości i 40mb szerokości. (tapety na wymiar)

FRESKI

Uważamy, że ściany przestrzeni, którą się otaczasz, powinny być dokładnie takie, jakie chcesz. Tylko od Ciebie zależy jaka będzie ich faktura – gruba i nieregularna, a może gładka z delikatnie zarysowanymi łukami?

UKŁADANIE TAPET

Oferujemy najwyższej jakości usługi. Nie oszczędzamy na materiałach,a w codziennej pracy wykazujemy się profesjonalnym podejściem, popartym intensywnym doświadczeniem, nieustanną nauką i dostosowywaniem się do nowych trendów oraz metod.