Tapety

Kilkaset katalogów tapet od największych producentów.

TAPETY DEKORACYJNE

Dekoracyjne tapety flizelinowe i fototapety nadadzą indywidualnego charakteru Twoim wnętrzom

Doskonałym sposobem, by odświeżyć wnętrze i nadać mu niepowtarzalnego stylu jest pokrycie ścian tapetami. Wymyślne wzory, nowoczesne materiały jak i te przeznaczone do malowania sprawią, że pomieszczenie zmieni się nie do poznania dostarczając właścicielom samych pozytywnych wrażeń.

Nasz sklep – Ardeko – zapewnia swoim klientom dostęp do bogatej oferty tapet ściennych. Zarówno nowoczesne, jak i tradycyjne wzory wykonane na przeróżnych materiałach dodadzą charakteru, pozwolą odzyskać ścianom dawny blask. W asortymencie sklepu, którego siedziba mieści się w Warszawie, znaleźć można nie tylko dekoracyjne tapety papierowe, lecz również tapety flizelinowe czy winylowe.

Poszukując tapety do swojego mieszkania, koniecznie należy zwrócić uwagę na ścienne dzieła wykonane technologią druku cyfrowego – fototapety. Tworzone z wykorzystaniem ogromnej bazy fotografii lub ze zdjęć dostarczonych przez Państwa, gotowe są stworzyć niepowtarzalne kompozycje pokojowe, wyjątkowe zdobienia ścian, skupiające na sobie wzrok gości, ale również domowników. Są doskonałą okazją by spersonalizować pokój dziecinny, wprowadzić do salonu indywidualnych charakter. Oferowane przez nas fototapety zachwycają nowoczesnymi strukturami i wyjątkową trwałością. Są w pełni ekologiczne i nie szkodzą zdrowiu dzięki drukowanie przy użyciu tonerów na bazie wody, bez użycia rozpuszczalników.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tapet ściennych. Proponujemy tapety pokojowe nowoczesne i tapety stylowe, tapety papierowe, tapety winylowe, tapety fizelinowe, fototapety, tapety do malowania. Większość wzorów tapet prezentowanych na stronie internetowej mogą Państwo zobaczyć w katalogach w naszym sklepie. Tapety sprowadzane są na zamówienie klienta (2-4 tygodnie)lub ekspresem w 3dni. Jest możliwość sprzedaży wysyłkowej tapet. Jeżeli poszukiwanej przez Państwa tapety nie ma na naszej stronie – proszę pytać, możliwe że możemy ją sprowadzić

Zapraszamy również do skorzystania z możliwości jakie daje druk cyfrowy. Proponujemy wydruki fototapet z ogromnej bazy fotografii.

Możemy również wydrukować fototapety z Państwa zdjęć.

Nasze fototapety są drukowane na trwałym, nierozciągliwym podłożu (flizelinie) łatwym w przyklejaniu do ścian i drukowane w technologii cyfrowej. Technologia cyfrowa w odróżnieniu od innych technologii daje możliwość „personalizacji” produktu. W druku cyfrowym stosowane są tonery na bazie wody bez użycia rozpuszczalników (są ekologiczne i nie szkodzą zdrowiu człowieka).

ZAPRASZAMY DO NASZEJ GALERII TU http://www.ardeko.pl/galeria/album/4-tapety-sztukateria

PONIŻEJ PREZENTUJEMY CZĘŚĆ DOSTĘPNYCH KOLEKCJI

Cole and Son

Zapraszamy do zapoznania się z pełną ofertą na stronie producenta

Zapraszamy do galerii

CONTEMPORARY RESTYLED

FORNASETTI

FORNASETTI II

LIGNA

SIGNATURE

RHAPSODY

LE CORBUSIER

MONSOON

MAHLIA

WALL AND DECO

WET SYSTEM

OUT SYSTEM

PRESTIGIOUS

MARTINIQUE

PALM SPRINGS

THE YACHT CLUB

HUDSON

CARL ROBINSON ISLAND

JASMINE

VILLA FLORA

INDIGO

BLACK&WHITE

GRASS EFFECTS

MADISON GEOMETRICS

GEOMETRIC EFFECTS

SOHO

MINI PRINTS

MOMENTUM VOL III