Żaluzje

żaluzja drewniana Warszawa
żaluzje drewniane jasno
Żaluzje drewniane

Atrakcyjne wizualnie i funkcjonalne żaluzje drewniane oraz aluminiowe

Skupiając działania naszej firmy Ardeko Warszawa na dekoracjach okien, zapewniamy Państwu dostęp do tysięcy wzorów tkanin, z których wykonamy dla Państwa rolety rzymskie, rolety elektryczne, zasłony czy firanki. W naszej ofercie znajdą Państwo również żaluzje drewniane, żaluzje bambusowe. Ardeko Warszawa – Jeśli chcą Państwo odmienić swoje wnętrza, nie mogą zapomnieć o dekoracjach okiennych, które są w stanie nadać pomieszczeniu wyjątkowego stylu i wprowadzić pożądany nastrój.

Poza atrakcyjnym wyglądem żaluzje oraz żaluzje  elektryczne zapewniają wysoką wartość funkcjonalną. Doskonałym przykładem są tu dostępne w różnych kolorach żaluzje. Wykonane z drewna czy aluminium , są w stanie nadać wnętrzu wyjątkowego charakteru. Chronią przy tym przed słońcem i wzrokiem ciekawskich sąsiadów. Nasza oferta przewiduje żaluzje o różnych szerokościach lameli – 16 mm, 25 mm, 35 mm, 50 mm, 70 mm i 75 mm.

Większość żaluzji może być zrobiona ze sterowaniem elektrycznym. Możemy zastosować silniki fazowe 230V lub z odbiornikami radiowymi

Ardeko Warszawa – Zapraszamy do naszej siedziby znajdującej się z Warszawie, lub kontaktu telefonicznego aby ustalić warunki współpracy!

Żaluzje drewniane można obejrzeć w naszym salonie Ardeko Warszawa.

25mm

Żaluzje poziome o szerokości lamel 25mm, są najpopularniejszym rodzajem żaluzji aluminiowych. Prostota konstrukcji, wszechstronność zastosowań oraz ich funkcjonalność sprawiają, że jest to często stosowany element dekoracji okien i wnętrz.Posiadamy bardzo bogatą paletę kolorów jednobarwnych, strukturalnych bądź drukowanych. Standardowo żaluzje 25mm wykonujemy na systemie rynny górnej 24x26mm która pozwala na zastosowanie różnych systemów sterowania (patrz sterowania).

35mm

Takie żaluzje nadają się do montażu na ramie okna lub na całej wnęce. Występują tylko w wersji aluminiowej.

50mm

Żaluzje o tej szerokości lamel to najpopularniejsze w tej chwili rozwiązanie. Dzięki solidnej mechanice można wykonywać żaluzje o znacznych gabarytach, nawet do 15m² (w przypadku aluminium). Stanowią one wtedy alternatywę dla żaluzji pionowych. Szerokie drabinki taśmowe,  dobrane w odpowiednim kolorze mogą stanowić doskonały element dekoracyjny. Do żaluzji o dużych wymiarach polecamy sterowanie elektryczne.

70mm

Żaluzje drewniane z takimi lamelami idealnie wpisują się do dużych nowoczesnych wnętrz, mogą być sterowane sznurkiem, korbą lub elektrycznie. Szerokie lamele dostępne są w kilkunastu kolorach drewna.

Zaluzje elektryczne Warszawa

A co z nietypowymi oknami ?

okna skośne

Żaluzje elektryczne aluminiowe | Ardeko

okna sufitowe

żaluzja drewniana na suficie

duże powierzchnie

żaluzje aluminiowe elektryczne

znajdziemy rozwiązanie na zasłonięcie każdego okna

Zaluzje Jasno Warszawa

Żaluzje drewniane JASNO

Drewniane żaluzje produkowane z dbałością o detale

Żaluzje JASNO blinds nie są zwykłymi drewnianymi żaluzjami. Ich jakość rozpoznają Państwo dzięki licznym, przemyślanym szczegółom, których często pozbawione są inne drewniane żaluzje.

  • Wykończe­nie lakierem: żaluzje JASNO blinds wykońc­zone są lakierem odpornym na zarysowa­nia, wilgoć i promie­nie UV. Nadają się więc także do stosowa­nia w łazienkach (ze względu na odporność na wilgoć i opryskanie wodą). Nie u wszys­t­kich pro­du­cen­tów jest to stan­dar­dem, lecz w JASNO tak: krawędzie boczne lameli również są lakierowane.
  • Trape­zoidalna listwa dolna: drew­ni­ana listwa pod­wies­zona pod lame­lami ma ksz­tałt trapezu. Dzięki temu w pozy­cji zamkniętej listwa dolna pozostaje ukryta za dolną lamelą, co daje spoko­jniejszy efekt. Pon­adto nie dotyka ona para­petu, co chroni go przed brzy­d­kimi zarysowaniami.
  • Sznurki z przodu i z tyłu lameli: JASNO zwraca uwagę na wszys­tkie szczegóły, jak na przykład sznurki dra­binkowe. Unika­towym rozwiązaniem jest umieszcze­nie otworów, przez które biegną sznurki, nie na środku lameli, lecz z ich przed­niej i tyl­nej strony. Odróż­nia to nasze pro­dukty od wyrobów innych marek, w których sznurki przeprowad­zone są przez otwory w ksz­tał­cie elipsy zna­j­du­jące się na środku lameli. Nasze żaluzje gwaran­tują dzięki temu lep­sze przy­ciem­nie­nie i więcej pry­wat­ności, a ich wygląd jest wyjątkowo prosty. To zapew­ni­a­jące pry­wat­ność rozwiązanie stanowi stan­dard w przy­padku żaluzji bez deko­ra­cyjnej taśmy drabinkowej.
  • Rodzaj drewna: drew­ni­ane żaluzje zyskują ekskluzy­wny wygląd dzięki sub­tel­nej struk­turze drewna z gatunku Paulow­nia. Jest ono lekkie, dzięki czemu ide­al­nie nadaje się do pro­dukcji żaluzji. Drzewa z gatunku Paulow­nia zwanego także ‘drzewem księżnych’ są w więk­szości przy­pad­ków sad­zone przez człowieka, dlat­ego też ich stosowanie stanowi zrównoważony wybór.

Wybór spośród najróżniejszych opcji żaluzji drewnianych

JASNO sami określają Państwo kolor i wymiary swoich żaluzji drewnianych. Oprócz tego do Państwa dyspozycji jest jeszcze kilka innych, wyjątkowych opcji, na które mogą Państwo zdecydować się podczas zamawiania żaluzji.

  • Sznurek do sterowa­nia żaluz­jami: jego kolor zostanie dopa­sowany do koloru lameli. Sami zde­cy­dują Państwo, z której strony sznurki mają zostać zamo­cow­ane. Drew­ni­ane uch­wyty sznurka będą miały taki sam kolor jak lamele.
  • Taśma dra­binkowa: koń­cowy szlif drew­ni­anych żaluzji! Sami mogą Państwo stworzyć własne, unikalne żaluzje dzięki taśmie deko­ra­cyjnej. Taśma ta zakrywa sznurek dra­binkowy i jest dostępna w różnych kolorach i dese­ni­ach. Wraz z kolorami lameli mogą Państwo tworzyć nieskońc­zoną liczbę kombinacji.
  • Alu­min­iowa szyna górna: żaluzje JASNO blinds są stan­dar­d­owo dostar­czane z szy­namigórnymi wyko­nanymi ze stali. To rozwiązanie nie nadaje się jed­nak do wilgo­t­nych pomieszczeń, takich jak łazienka. W takim przy­padku należy wybrać spec­jalną, nierdzewną, alu­min­iową szyną górną.
  • Drew­ni­ane lam­brekiny: Do kom­pletu mogą Państwo zde­cy­dować się na zakrycie alu­min­iowej lub stalowej szyny górnej przy pomocy drew­ni­anego lam­brek­ina. W przy­padku żaluzji JASNO blinds dostępne są różne mod­ele. Jeżeli mon­tu­jemy dwie żaluzje obok siebie, możemy zasłonić obie szyny górne przy pomocy jed­nego lam­brek­ina. Zapewni to spoko­jniejszy i prost­szy efekt.
  • Sterowanie Somfy: możliwe jest zdalne sterowanie żaluzji Blinds za pomocą sys­temu somfy. Szczegól­nie prak­ty­czne dla trudno dostęp­nych okien lub gdy chcemy reg­u­lować jed­nocześnie wiele żaluzji!

JASNO: montaż drewnianych żaluzji bez śladów

Aby drewniane żaluzje idealnie pasowały do okna, mogą one zostać zamontowane na dwa sposoby. Ich wybór zależy od ilości dostępnego miejsca w otworze okiennym, od tego, czy wnęka jest prosta oraz od sposobu otwierania okna lub drzwi. Jako partner firmy JASNO udzielimy Państwu fachowej porady na temat najwłaściwszego sposobu montażu w danym przypadku.

Montaż we wnęce okiennej

W takim przypadku żaluzja znajduje się we wnęce okiennej. Jest to często stosowane rozwiązanie, dzięki któremu drewniane żaluzje nie zachodzą na ściany pomieszczenia, lecz pozostają we wnęce okiennej.

Montaż na murze

Gdy montaż w świetle okna jest niemożliwy, żaluzje mogą zostać zamontowane na murze. Oznacza to, że zostają one umieszczone przed otworem okiennym, a więc będą odrobinę zachodziły na brzeg ściany. Jest to dobre rozwiązanie np. w przypadku okien uchylno-​obrotowych lub w przypadku ścian o nieładnie wykończonych krawędziach.

Zadaj pytanie

Wyślij zapytanie aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie.