Dekoracja okien

Nowoczesna i modna aranżacja i dekoracja okna i okien sposobem na wyjątkowe wnętrza

Odpowiednio zdobiąc okna, możemy nadać wnętrzom niepowtarzalnego nastroju. Ardeko Warszawa – dekoracje i aranżacje okna i okien. Setki produktów, które znajdą Państwo w naszej ofercie, sprawią, że pomieszczenie zyska nowy charakter i styl właśnie dzięki zdobieniu okien, niezależnie czy jest to dekoracja okna w salonie, nowoczesna dekoracja okien kuchennych czy też dowolnych innych, np. okna balkonowego. Skorzystaj z naszego wieloletniego doświadczenia i pozwól sprawić, by Państwa mieszkanie było oazą spokoju, zapewniało niezbędny relaks, a przy tym dostarczało wyjątkowych bodźców wizualnych.

Domeną naszej firmy są nowoczesne dekoracje okienne. Prowadzone w sposób kompleksowy działania – począwszy od pomiarów, pomocnego doradztwa, uszycia odpowiednich produktów, na upięciu kończąc – sprawią, że dekoracja okienna odmieni całe pomieszczenie, a użyte we wszystkich wnętrzach: salonie, kuchni czy też na balkonie – a tym samym cały dom.

Dekoracja okien nowoczesna, nowoczesne firany, odpowiednio dobrane zasłony, podkreślające styl i charakter pomieszczenia karnisze to tylko kilka z produktów, które wprowadzą do Państwa pomieszczenia nutkę świeżości. Zdaj się na nasze doświadczenie i zapewnij sobie wyjątkowy wystrój we wnętrzach. Tylko z nami, dekoracja okien, jak i całych pomieszczeń, zapewni pełną satysfakcję, a efekt końcowy dostarczy niesamowitych wrażeń estetycznych na długie lata.

Co warto zaznaczyć – mimo że nasza siedziba to Warszawa, prowadzimy działania również w innych miejscach naszego kraju. Zadzwoń już dziś i skorzystaj z fachowego doradztwa naszych konsultantów!

Zajmujemy się kompleksową dekoracją okien. Kiedy wykonujemy dekorowanie okien, jednocześnie dokonujemy pomiarów, doradzamy, szyjemy, montujemy, upinamy
Szyjemy z tkanin własnych i powierzonych. Mamy w ofercie tysiące wzorów materiałów.
Są to zarówno klasyczne tkaniny zasłonowe i obiciowe, jak i tafty, jedwabie, płótna, organzy, woale.
Ponadto znajdziecie u nas Państwo kilkadziesiąt katalogów z Tapetami na ściany
Oferujemy również profesjonalne systemy zasłaniania okien:

  • żaluzje metalowe (16mm, 25mm, 35mm, 50mm)
  • rolety do okien PCV, standardowe do muru (wiele tkanin)
  • vericale (86mm, 127mm)
  • plisy

 

Wiele systemów oraz karniszy może być zdalnie sterowana.

Wszystkie oferowane produkty można również kupić, nie korzystając z naszych usług.

Gwarantujemy miłą obsługę, wysoką jakość i terminowość.

Aby obejrzeć nasze dekoracje okienne zapraszamy do naszego salonu Warszawa ul. Elbląska 67

Dekoracja okien Warszawa – zapraszamy do współpracy projektantów i architektów. Wypożyczamy wzorniki , służymy fachową pomocą. Atrakcyjne warunki współpracy

DEKORACJA OKIEN

Zadaj pytanie

Wyślij zapytanie aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie.