Plisy

luxury white chair in living room with at home
Double divan bed in a light spacious upmarket modern bedroom with large windows and artwork on the walls in grey and white decor
Luxurious kitchen with stainless steel appliances in a apartment
PRIME_aranżacje(44)www

Plisy Warszawa ochronią przed słońcem i zapewniają atrakcyjny wygląd oknom

Jeśli chcą Państwo zapewnić swoim oknom ochronę przed nadmiernym nasłonecznieniem doskonałym wyborem są plisy. W odróżnieniu od rolet i żaluzji, umożliwiają jedynie częściowe zasłonięcie dopływu świata do pomieszczenia. Tkanina, z której wykonany jest produkt, może być przesuwana zarówno w górę jak i w dół, tworząc pożądaną ochronę. Plisy Warszawa zapewniają również możliwość łączenia tkanin przepuszczających światło z tymi, które przed nim chronią.

Dostępne w naszej ofercie – Ardeko Warszawa plisy to nie tylko wysoka funkcjonalność zależna od naszych wymagań, ale również niezwykle atrakcyjny wygląd. Poza możliwością łączenia tkanin o różnej przepuszczalności światła, nic nie stoi na przeszkodzie by wykonać je z wybranych przez klienta materiałów o dowolnym wzorze i kolorze. Tym samym istnieje możliwość dopasowania ich do charakteru wnętrza, nadając oknom wyjątkowego wyglądu.

Co niezwykle ważne, plisy można dopasować do kształtu okna – trójkątnego, trapezowego, jak i tradycyjnego – kwadratowego czy prostokątnego. Dzięki perłowej powłoce w znaczny sposób ograniczają dopływ promieniu słonecznych do pomieszczeń zapewniając chłód w gorące dni. Istotna jest również możliwość sterowania plisami przy pomocy pilotów lub przełączników, przez co nie wymagają bezpośredniego kontaktu z produktem.

Skontaktuj się z naszym konsultantem, lub odwiedź nas w Warszawie – uzgodnimy warunki współpracy i zamówienia.

Plisy to rodzaj osłon okiennych, które skutecznie przesłaniają pomieszczenia przed nadmiernym nasłonecznieniem.  W odróżnieniu od rolet czy żaluzji plisa umożliwia zasłonięcie dowolnego fragmentu okna przy jednoczesnym przesuwaniu tkaniny zarówno od dołu, jak i od góry. Szeroki wybór tkanin pozwala na zastosowanie plis jako wyłącznej dekoracji okien. Dodatkowym atutem tego typu osłony jest to, że można tu łączyć ze sobą tkaniny transparentne jak i w pełni zaciemniające. Dowolność ta także dotyczy struktury i kolorystyki użytych materiałów. Plisy występują w wielu modelach, w tym do nietypowych kształtów okien (trójkąty, trapezy). Dzięki funkcjonalności plis oraz szerokiej gamie tkanin ochrona przed światłem słonecznym jest bardziej skuteczna, a pomieszczenia nabierają oryginalnego wyglądu.Część tkanin do plis pokryta jest od tyłu perłową powłoką, która istotnie redukuje nagrzewanie pomieszczeń. Plisy mogą być sterowane elektrycznie co szczególnie istotne jest przy przesłanianiu dachów ogrodów zimowych i innych okien z utrudnionym dostępem.

PONIŻEJ SKRÓCONY WYKAZ MODELI PLIS

Plisy do okien w pionie obsługiwane uchwytem:

Plisy do okien w pionie obsługiwane sznurkiem:

Plisy z dwóch tkanin:

Plisy na okna ze skosami:

Plisy na okna dachowe:

Plisy do plafonów i ogrodów zimowych:

Plisy obsługiwane łańcuszkiem:

Plisy na okna okrągłe:

Deco-Sun 1-big
Deco-Sun 3-big
Deco-Sun 5-big
Deco-Sun 7-big
Deco-Sun 9-big
Deco-Sun 10-big
Deco-Sun 12-big
Deco-Sun 13-big
Zadaj pytanie

Wyślij zapytanie aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie.