Verticale

Verticale – sposób na dekorację okien nie tylko w biurach

Verticale najczęściej można spotkać w biurach oraz pomieszczeniach usługowych. To ich główne przeznaczenie, bardzo dobrze sprawują się w tego rodzaju wnętrzach. Ich zadaniem jest regulacja nasłonecznienia, zachowanie komfortu pracy poprzez zapewnienie prywatności, a także dekoracja wnętrza. Coraz częściej jednak verticale można spotkać w domach lub mieszkaniach. Inwestorzy indywidualni oraz projektanci wnętrz odkrywają w nich olbrzymi potencjał, który pozwala na to, aby aranżacja wnętrz oraz dekoracja okna były ciekawe i dopasowane do potrzeb klienta.

Verticale to nic innego, jak żaluzje pionowe. Są bardzo praktyczne, estetyczne i komfortowe w użytkowaniu. Z powodzeniem zastępują tradycyjne rolety rzymskie i inne rolety okienne, firany czy żaluzje drewniane. To doskonale się spisujące osłony przeciwsłoneczne, które odmienią całkowicie charakter wnętrza – praktyczne dekoracje okna.

Te nowoczesne dekoracje okna mają szerokie możliwości aranżacyjne. Z powodzeniem można je dobrać do koloru podłóg, ścian, mebli, dodatków oraz oświetlenia. Dzięki bogactwu kolorystycznemu oraz różnorodności tkanin verticale potrafią stworzyć niepowtarzalny klimat, dopasowany do indywidualnych potrzeb użytkownika.

Niezwykle ważny jest także komfort użytkowania. Dobrej klasy verticale wyprodukowane są z materiałów, które trudno się brudzą, są także łatwe w utrzymaniu czystości (praniu). Verticale są także trudnopalne i nie absorbują kurzu. Wśród innych zalet można wymienić: prostotę montażu, odporność na uszkodzenia (np. rozerwanie), trwałość szyny, która jest wykonana z aluminium, szeroki wybór tkanin o różnym stopniu zaciemnienia, możliwość dekoracji nawet największych i nietypowych okien.

W naszym sklepie proponujemy verticale, które są wykonywane na indywidualne zamówienie. Dzięki temu będą mieli Państwo możliwość dopasowania produktu do wielkości pomieszczenia, jego wysokości oraz rozpiętości okien. Służymy pełnym doradztwem.