Rodzaje żaluzji

Nasza firma oferuje duży wybór żaluzji po to, aby każdy mógł znaleźć coś dla siebie. W naszym asortymencie znaleźć można żaluzje wykonane z różnych materiałów, a także w kilku wariantach rozmiarów lameli. W naszej ofercie znajdują się żaluzje: drewniane, bambusowe, skórzane oraz wykonane z PVC i tkanin. Za sprawą wielości materiałów mogą one być dodatkiem do pomieszczeń zarówno prywatnych, jak i często odwiedzanych.

Rodzaje żaluzji

Żaluzje drewniane i bambusowe na pewno spodobają się tym osobom, które cenią sobie elegancję i estetykę oraz ekologiczne materiały. Wykonane z naturalnego surowca osłony do okien świetnie sprawdzą się w każdym wnętrzu o klasycznym stylu. Nadadzą pomieszczeniu uroku i szyku. Pięknie wkomponują się w każdy wystrój i spowodują, że nasze mieszkanie będzie niezwykle przytulne. Wykorzystanie ich do wystroju firmy lub publicznej placówki nada tym miejscom profesjonalny wygląd i pokaże nasz wyszukany gust. Konstrukcja drewnianych oraz bambusowych żaluzji jest bardzo prosta, dzięki czemu są łatwe w obsłudze i wspaniale się prezentują. Materiał, z którego są wykonane nie nagrzewa się, więc można za ich pomocą uchronić się przed upałem. Żaluzje te charakteryzuje wysoka jakość oraz precyzja wykonania. Odznaczają się także dużą trwałością, co sprawia, że jest to inwestycja na długie lata.

Kolejnym oferowanym przez nas rodzajem żaluzji są te wykonane z tkaniny skórzanej. Są to niezwykle ekskluzywne i wyszukane osłony do okien, które skradną serce każdemu, kto kocha nowoczesność i oryginalność. Dzięki nim wyróżnimy się na tle innych. Żaluzje skórzane ze względu na ich niezwykłą elegancję chętnie wykorzystywane są w miejscach, które pełnić mają funkcję reprezentacyjną.  Doskonalę sprawdzą się w pomieszczeniach biurowych, salach konferencyjnych, stylowych apartamentach, a nawet w domowym zaciszu, jeśli stawiamy na oryginalność i luksusowy wygląd. Podstawę żaluzji skórzanych stanowią listwy, które następnie pokrywa się materiałem. Powoduje to, że osłony są wytrzymałe. Odpowiednia grubość i stopniowalność zaciemnienia pomieszczeń pozwalają na skuteczną ochronę przed słońcem, co szczególnie ważne jest podczas pracy oraz oglądania materiałów cyfrowych w czasie szkoleń czy konferencji. Żaluzje są wykonane solidnie i profesjonalne. Ich wysoka jakość zapewnia niezawodność oraz wygodne użytkowanie.

Oprócz żaluzji wykonanych z drewna, bambusa oraz ze skóry, posiadamy w swoim asortymencie także żaluzje z PVC. Są one najczęściej wybieranymi osłonami na okna, a to ze względu na swoją uniwersalność i niezobowiązujący wygląd. To najbardziej klasyczne żaluzje, które świetnie sprawdzą się przy minimalistycznych wnętrzach. Wykonane są z tworzywa, które bardzo łatwo się czyści. Pasują do mieszkań oraz do pomieszczeń biurowych. Nie przepuszczają światła i są bardzo łatwe w obsłudze, a także wyjątkowo wytrzymałe.

Oferowane przez nas żaluzje posiadają lamele o różnych szerokościach do wyboru: 25 mm, 35 mm, 50 mm, 70 mm, oraz 75 mm, przy czym ostatnia szerokość jest możliwa tylko przy wersji drewnianej.