Kvadrat

kvdrat

Kvadrat został założony w Danii w 1968 roku i jest marką głęboko zakorzenioną w słynnej na całym świecie tradycji skandynawskiego designu.

kvdrat
kvdrat

Kvadrat Jako lider innowacji w dziedzinie projektowania, produkuje wysokiej jakości współczesne tekstylia oraz produkty związane z tekstyliami dla architektów, projektantów i prywatnych konsumentów na całym świecie.

Kvadrat produkuje wysokowydajne, designerskie tekstylia, dywany, osłony okienne oraz rozwiązania akustyczne zarówno do wnętrz komercyjnych, jak i mieszkalnych.

Ich produkty odzwierciedlają zaangażowanie w kolor, jakość, prostotę i innowację. Konsekwentnie poszerzają estetyczne, technologiczne i funkcjonalne właściwości swoich tekstyliów. Współpracują z wiodącymi projektantami, architektami i artystami, w tym, min. z: Patricią Urquiolą, Ronanem i Erwanem Bouroullec, Margrethe Odgaard, Alfredo Häberlim, Doshi Levien, Giulio Ridolfo, Peterem Saville’em, Pipilotti Rist, Thomasem Demandem oraz Olafurem Eliassonem.

Rodzina Kvadrat składa się z kilku członków. Sa nimi: kvadrat shade, kvadrat acoustics, kvadrat febrik, kvadrat really, kvadrat/Raf Simons, Sahco, Magniberg.

Kvadrat nieustannie poszerza granice wysokiej jakości tekstyliów poprzez projektowanie i innowację. Dzięki temu współpracuj z listą światowej klasy twórczych talentów, aby rozwijać produkty tekstylne, które wzbogacają życie ludzi.

Poniżej prezentujemy najważniejsze grupy produktów z rodziny kvadrat.

Tekstylia do tapicerowania.

kvdrat tapicerowanie.
kvdrat dywany.

Dywany.

Zasłony.

kvadrat zasłony
kvdrat pościel

Pościel.

Tkaniny akustyczne.

kvadrat tkaniny akustyczne
kvadrat rolety

Rolety.

Blaty fornirowane.

kvadrat blaty fornirowane
Kontakt Ardeko Warszawa