Pokoje dziecięce

ŚWIAT MAŁYCH I WIELKICH MARZEŃ

Tapety, zasłony, poduszki, abażury

Każde dziecko pragnie mieć pokój, który jest wygodny, dobrze oświetlony, wyposażony w kolorowe meble oraz różne dekoracje. W takich pomieszczeniach dziecko może śmiało funkcjonować, lepiej i szybciej się rozwijać, a także realizować własne pasje. Kolorowy pokój sprzyja także zabawie. W pokoju dziecięcym śmiało można wykorzystać ciekawe dekoracje okien, zamontować fototapety pokojowe, ciekawe firany i zasłony, a także wykładziny. Wszystko, co sprawia, że dziecko będzie się czuło bardziej komfortowo jest jak najbardziej wskazane.

Znaczącą część naszej oferty tapet i tkanin stanowią kolekcje zaprojektowane specjalnie dla dzieci i młodzieży. Mamy tapety dla dziewczynek w baletnice, księżniczki, serduszka itp. oraz tapety dla chłopców w samoloty, roboty, samochody, piłkarzy. Bardzo modne są ostatnio motywy marynistyczne. Możemy wybierać pośród wzorów w statki, kotwice, liny, pasy, róże wiatrów. Proponujemy produkty bardzo oryginalne i ciekawe. Każde dziecko będzie mogło wybrać coś ciekawego, kolorowego, zgodnego z własnymi zainteresowaniami oraz upodobaniami.

Jednocześnie zwracamy szczególną uwagę na to, aby proponowane przez nas dekoracje były trwałe. Doskonale rozumiemy, że dziecięcy pokój jest często miejscem wielogodzinnej zabawy, dlatego zamontowane w nim rzeczy muszą być po prostu solidne. Tapety czy tkaniny są odporne na rozrywanie i zabrudzenia.

Drugim elementem jest wygląd. Wszystko, co możemy zamontować w pokoju dziecięcy jest ładne i estetyczne. Zwracamy uwagę na różnorodność kolorystyczną. Papierowe tapety pokojowe, tkaniny czy zasłony imponują estetyką wykonania. Bez kłopotu można je dopasować do wybranej przez siebie aranżacji wnętrz, dekoracji okna, dodatków, oświetlenia, podłogi lub mebli.

Dzięki wizycie w naszym sklepie urządzenie pokoju dziecięcego będzie łatwiejsze oraz przyjemniejsze, a efekt pracy przyjemniejszy, zarówno dla pociechy, jak i rodziców.

Mamy tapety dla dziewczynek w baletnice, księżniczki, serduszka itp, oraz tapety dla chłopców w samoloty, roboty, samochody, piłkarzy. Bardzo modne są ostatnio motywy marynistyczne. Możemy wybierać pośród wzorów w statki, kotwice, liny, pasy, róże wiatrów.

Poniżej przedstawiamy kilka z dostępnych u nas kolekcji tapet i tkanin dziecięcych:

Tapety i Tkaniny z kolekcji Harlequin – ALL ABOUT ME

Tapety i Tkaniny z kolekcji Harlequin – What a Hoot

Tapety z kolekcji PIP Studio

Tapety i Tkaniny z kolekcji Scion – Guess Who

Tapety  z kolekcji Jacadi

Tapety z kolekcji Tartine et Chocolat