Fototapety pokojowe

Sufit jak niebo, sypialnia z widokiem na las, a może łazienka nad japońskim morzem? Teraz to możliwe dzięki wysokiej jakości fototapetom, które w kilka chwil przywołają wakacyjne wspomnienia lub przeniosą nas prosto z naszego mieszkania w dowolne miejsce na świecie.

W tę niezwykłą estetyczną podróż zapraszają wybitni artyści, którzy we współpracy z prestiżowymi producentami pokojowych murali, zaprojektowali szeroką gamę oryginalnych wzorów i motywów fototapet, które można znaleźć w warszawskim salonie ARDEKO. Teraz każdy może mieć na ścianie m.in. pastelowe sylwetki kolibrów czy akwarelowe tropikalne liście sygnowane nazwiskiem graficzki Kingi Berkowskiej, czy kremowy mural z motywami antycznymi autorstwa irańskiego artysty Sudeha Kordonii. Każdy jego projekt jest ręcznie malowany, potem skanowany i edytowany na komputerze. Stąd już jako tapeta trafia na ścianę w naszym mieszkaniu czy biurze.

Tapety ze zdjęciami mogą optycznie powiększać lub pomniejszać pomieszczenia w domu, coraz częściej także Klienci decydują się na montaż fototapet w nietypowych miejscach, takich jak na przykład sufit. Gdy umieścimy na nim fototapetę nieba, możemy być pewni, że uzyskamy dzięki temu wrażenie otwartej, niczym nieograniczonej przestrzeni. Dobry nastrój gwarantowany!

Wszystkie tapety pokojowe i fototapety dostępne w ARDEKO wykonane są z najwyższej jakości materiałów, są trwałe i wytrzymałe, doskonale prezentują się we wnętrzach, sprawiają, że nasze mieszkania są niepowtarzalne! Zdjęcia drukowane są w technologii cyfrowej na fizelinie. Fototapetę możesz zaprojektować także sam na dowolny wymiar! To proste! Wystarczy plik z wybranym zdjęciem lub wzorem. Zapraszamy do salonu ARDEKO przy ul. Elbląskiej 67 w Warszawie.

Puste, nijakie ściany to zmora wielu osób, posiadających duże, przestrzenne mieszkania oraz zmysł dekoratorski. W Ardeko Warszawa doskonałym pomysłem na zapełnienie tego wolnego miejsca jest przyozdobienie ścian  z wykorzystaniem fototapety. Fototapety pokojowe w Ardeko Warszawa test to ponadczasowe rozwiązanie. Od wielu pokoleń na murach we wnętrzu naszych domów widnieją piękne krajobrazy i różnego rodzaju zdjęcia, które nadają pomieszczeniom charakter i oryginalność. Popularność fototapet nie maleje, dzięki czemu nie musisz obawiać się, że szybko będziesz musiał je zmieniać, by nadążyć za modą. Jedyne, co się zmienia to technika ich tworzenia i aplikowania oraz nasze własne gusta.

Fototapety mogą z jednej strony dopełnić wygląd wnętrza, z drugiej zaś zupełnie zdefiniować jego styl. Wszystko zależy od tego, na co się zdecydujemy. Obraz, wielkość i miejsce naszej fototapety- każdy z tych elementów może zupełnie inaczej wpłynąć na efekt końcowy. To świetne rozwiązanie, które sprawdzi się w każdym mieszkaniu. Odpowiedni wybór zdjęcia, które przedstawiać ma Twoja tapeta to klucz do zagospodarowania przestrzeni. Możesz tym sposobem powiększyć lub zmniejszyć pomieszczenie i to bez burzenia jakichkolwiek ścian. Obrazy przedstawiające otwarte widoki spowodują, że Twoje mieszkanie będzie sprawiać wrażenie większego, natomiast ciemne, mało przestrzenne zdjęcia, na których będą znajdować się duże elementy, pozwolą Ci na optyczne pomniejszenie dużego pokoju.

Tapety ze zdjęciami coraz częściej umieszcza się w dość niekonwencjonalnych miejscach, jak na przykład na suficie. Nadaje to wyjątkowości pomieszczeniu i otwiera przestrzeń w górę. Dzięki umieszczeniu na suficie fototapety przedstawiającej chociażby niebo, możemy uzyskać wspaniały efekt, za sprawą którego wejdziemy do świata marzeń i zrelaksujemy się. Jest to bardzo nowoczesne zastosowanie tapet i pozwoli na zyskanie oryginalnego wystroju, którego pozazdrości nam niejeden z odwiedzających gości. Klasyczne aranżacje na ścianach prezentują się doskonale w każdym pomieszczeniu, począwszy od pokoju, przez kuchnię, na łazience kończąc. Wystarczy tutaj postawić na odpowiedni dobór obrazu, by uzyskać pełen szyku wygląd, nawet w miejscach, o których nie pomyślelibyśmy w ten sposób. Coraz częściej dekoracje te stosuje się w kuchniach, gdzie wypełniają one przestrzeń pomiędzy szafkami oraz w łazienkach, które raczej kojarzą się z prostotą. Kto nie lubi puścić wodzy fantazji, leżąc w wannie i marząc o wakacjach w egzotycznych miejscach oraz czuć się przy tym zupełnie realistycznie? Pozwoli nam na to ulokowanie fototapety pokojowe gdzieś w zasięgu naszego wzroku, w pobliżu wanny. Ściany to nie jedyny obszar, na którym możemy nakleić nasze zdjęcie w formie tapety. Bardzo popularne stało się wykorzystywanie tego sposobu aranżacji wnętrz na wszelkich meblach. Można tutaj włączyć swoją inwencję twórczą i stworzyć coś, o czym być może marzymy i coś, co przywodzi nam na myśl same pozytywne rzeczy.

W Ardeko Warszawa fototapety i tapety pokojowe wykonane są z niezwykle wysokiej jakości materiałów, by nasi klienci nie musieli obawiać się o to, czy zdjęcie na ścianie wytrzyma odpowiednio długo. Przenosi się to także na efekt końcowy- wysokogatunkowe produkty zawsze prezentują się idealnie. Zdjęcia drukowane są w technologii cyfrowej na fizelinie, czyli trwałym i nierozciągliwym podłożu.  Za pomocą fototapety, do której wykonania sam wybierasz zdjęcie ze swojej galerii możesz pokazać całego siebie i wykreować coś całkowicie niepowtarzalnego.