Rolety

Rolety Warszawa

Wybór dekoracji okiennych może być wyzwaniem. Należy przecież wziąć pod uwagę tyle elementów, aby decyzja była korzystna. Na rynku nie brak przecież różnych rozwiązań, które można wykorzystać w aranżacji okien. W zależności od preferencji można zdecydować się na firany, zasłony czy modne żaluzje. Ogromną popularnością jednak nadal cieszą się rolety. Wynika to z ich dużej funkcjonalności oraz możliwości wyboru wielu wzorów i kolorów.

Dlaczego akurat warto zdecydować się na rolety wewnętrzne? Wśród ich zalet można wymienić:

  • uniwersalność

Rolety to jeden z najbardziej uniwersalnych elementów dekoracji okien. W zależności od swoich preferencji możesz je wybrać z różnych tkanin, co ułatwia dopasowanie do każdego stylu wykończenia wnętrz.

  • funkcjonalność

Osoby ceniące sobie prywatność pokochają rolety wewnętrzne dzięki możliwości zapewnienia całkowitego przysłonięcia okien. W ten sposób nawet najbardziej wścibskie spojrzenia nie zaspokoją swojej ciekawości. Wybór nowoczesnych rolet wewnętrznych to również doskonały sposób na zapewnienie sobie odpowiednich warunków termicznych, bez wykorzystania klimatyzacji. Jest to szczególnie istotne latem. Podczas upalnych dni wystarczy przesłonić okno, a materiał wykorzystany do produkcji rolet ograniczy dopływ ciepła.

  • wygoda

Korzystanie z rolet wewnętrznych jest niezwykle proste. Wystarczy je w pełni rozwinąć i już możesz cieszyć się w pełni przysłoniętym oknem. To idealne rozwiązanie dla osób, które lubią zasypiać w absolutnej ciemności lub chcą zrelaksować się przy ciekawym filmie.

Nie dziwi zatem, że rolety okienne w Warszawie to bardzo częsty widok. Dowiedz się, jakie rodzaje rolet możesz znaleźć w naszej ofercie i które będą najlepsze dla Ciebie.

Rodzaje rolet okiennych

Zanim zdecydujesz się na zamówienie jednych z dostępnych rolet okiennych wewnętrznych, dowiedz się, jakie są możliwe rodzaje do wyboru. Wśród najpopularniejszych modeli można wymienić:

  • rolety wolnowiszące

To najprostszy rodzaj rolet wykonanych z tkaniny. Choć można znaleźć je w wielu wzorach i kolorach, to coraz więcej osób wybiera inne rozwiązania. Wynika to z podatności na uszkodzenia takiej rolety i brak sztywności, gdyż nie jest zastosowana w niej ramka kasetowa. Jeśli zatem decydujesz się na roletę klasyczną, wybierz taką, która jest odpowiednio zabezpieczona.

  • rolety rzymskie

To jedne z bardziej dekoracyjnych rolet wewnętrznych.  Ich cechą charakterystyczną jest specjalna, zwijana konstrukcja. Można je łatwo dopasować do wnętrza, nie tylko dzięki zastosowaniu różnych wzorów tkaniny, ale także przez wykończenie. W zależności od preferencji brzeg rzymskiej rolety okiennej wewnętrznej może być zakończony prosto lub falbaną. To, jakie rozwiązanie wybierzesz, będzie mieć wpływ na aranżację okna. Ten model rolety pięknie prezentuje się zarówno na klasycznych oknach jak i balkonowych, gdyż możliwe jest wykonanie go na wymiar.

Wielbicielom nowoczesnych rozwiązań z pewnością spodobają się rolety wewnętrzne sterowane elektrycznie. Dzięki zastosowaniu takiego rozwiązania korzystanie z nich jest bardzo wygodne, nawet przy dużych przesłonach okiennych.

  • rolety dzień i noc

To również popularnie stosowany w wystroju okien element. Więcej na ich temat dowiesz się w następnym punkcie artykułu.

W zależności od tego, jakie masz potrzeby, wybierz odpowiedni rodzaj rolety wewnętrznej.

Rolety dzień noc — czym są i jak działają

Rolety dzień i noc zdobyły serca mieszkańców Warszawy. To świetne rozwiązanie dla każdego, kto ceni sobie dekoracyjny wygląd i praktykę. Stanowią idealną alternatywę dla klasycznych firan i zasłon. Jest to możliwe dzięki ich specjalnej konstrukcji. Otóż rolety dzień i noc w przeciwieństwie do innych modeli składają się z paneli w dwa rodzaje pasów o różnym stopniu przejrzystości. Dzięki takiej budowie możliwa jest łatwa regulacja przyciemnienia okna.  Wśród zalet rolet dzień i noc można wymienić:

  • dekoracyjność

W zależności od tego, jaka kolorystka jest zastosowana w Twoim wnętrzu, łatwo dopasujesz ten model rolet, gdyż znajdziesz go w wielu wersjach. Konstrukcja w kryjące i transparentne pasy doskonale będzie się prezentować w każdym mieszkaniu i ozdobi okno.

  • praktyczne zastosowanie

Ten model rolet wewnętrznych najbardziej jest ceniony za funkcjonalność. Nie musisz zwijać całkowicie produktu, kiedy chcesz odsłonić okno. Wystarczy za pomocą dołączonego łańcuszka lub sznureczka odpowiednio wyregulować roletę i już masz zapewnioną idealną widoczność, zupełnie jakby Twoje okna były przysłonięte transparentną firaną. Natomiast w celu przyciemnienia wnętrza i zachowania prywatności wystarczy przekręcić roletę i możesz cieszyć się doskonale osłoniętym oknem.

To tylko dwa przykłady wielu atutów wyboru rolet dzień i noc. Przekonaj się sam, jak pięknie będą prezentować się w Twoich oknach.

Gdzie kupić rolety wewnętrzne w Warszawie?

Rolety wewnętrzne w Warszawie możesz znaleźć w naszym salonie Ardeko. Spośród wielu rodzajów przesłon do okien znajdziesz zarówno modele klasyczne, jak i rolety rzymskie, dzień i noc czy sterowane elektroniczne. Ogromnym atutem naszej oferty jest możliwość zamówienia produktów na wymiar.  Zobacz sam, jak mogą prezentować się rolety wewnętrzne. Dzięki temu decyzja o zamówieniu odpowiedniego modelu będzie korzystna dla Ciebie. W naszej ofercie znajdziesz produkty, które charakteryzują się następującymi cechami:

  • trwałość – do produkcji wykorzystywane są materiały o takich parametrach, by rolety pozostały na długi czas w jak najlepszym stanie,
  • modny design – każdy z produktów w naszej ofercie odznacza się świetnym wyglądem.

Jeśli szukasz sklepu z roletami w Warszawie, to odwiedź nasz salon. Z pewnością znajdziesz najbardziej odpowiednie rozwiązanie do Twojego wnętrza. Zadbaj o prywatność, doskonałą estetykę i optymalne warunki termiczne w swoim domu dzięki wyborowi rolet okiennych wewnętrznych. Tylko zamówienie przesłon o najlepszej jakości pozwoli Ci uzyskać wszystkie te korzyści. Choć nasz sklep z roletami znajduje się w Warszawie, to przy większych realizacjach obsługujemy również inne lokalizacje.

172_Natural_IMG_2371-big
473_Aroso_344S Blöcker 2_0-big
488_Lunica_VV6A9225-big
Pique_969_919S Blöcker2B-big
Rolety nr 1-big
Rolety nr 2-big
Rolety nr 3-big
Rolety nr 4-big