Nietypowe tapety ścienne

Zarówno fototapety, jak i tradycyjne tapety pokojowe to rozwiązanie, którego nie trzeba przedstawiać nikomu. Wspaniale prezentują się praktycznie w każdym pomieszczeniu, nadając wnętrzom niepowtarzalny charakter, idealnie wpasowujący się w gusta domowników.

Istnieją jednak również inne, dość oryginalne rodzaje tapet, które coraz częściej wykorzystuje się podczas dekoracji pomieszczeń. Naklejki na ścianę, bo o nich tutaj mowa, pozwalają nieco złamać konwencję i ozdobić pokój w sposób skutecznie przyciągający uwagę gości. Wykonane z równie wytrzymanych materiałów co tradycyjne fototapety (i tak samo jak one proste w montażu) oferują opcję wcześniej praktycznie niedostępną. Napisy, obrazy, grafiki – szablonów jest naprawdę sporo, dlatego przy wyborze właściwego ogranicza nas jedynie nasza wyobraźnia.

Uniwersalny wybór

Naklejki ścienne świetnie prezentują się w każdym pomieszczeniu. Wieża Eiffla w salonie, filiżanka kawy w kuchni, księżyc w sypialni, czy urocze zwierzaki w pokoju dziecięcym – oferta tego typu dekoracji jest na tyle szeroka, że każdy może z powodzeniem zrealizować własne pomysły. Z pewnością przyciągną one niejedno zaciekawione spojrzenie.

Tags: