Dla jakich wnętrz są polecane żaluzje drewniane?

Żaluzje drewniane to uniwersalne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie piękno naturalnego drewna i praktyczny charakter. Można je stosować zarówno wewnątrz budynków mieszkalnych, jak i w lokalach użytkowych.

Żaluzje drewniane – piękno i uniwersalny charakter

Żaluzje drewniane to solidne i estetyczne osłony na okna, stosowane wewnątrz budynków. Można je montować w apartamentach, mieszkaniach, gabinetach, biurach, klubach fitness, hotelach i salonach SPA. Piękny naturalny kolor drewna idealnie komponuje się zarówno z wnętrzami nowoczesnych mieszkań, jak i z tradycyjnymi przestrzeniami. Do pomieszczeń o podwyższonej wilgotności mamy specjalne lamele z tworzyw sztucznych. Są bardzo podobne do drewna, jednak znacznie odporniejsze na wilgoć.

Żaluzje drewniane wyglądają świetnie w każdej aranżacji, świetnie komponują się z meblami oraz nadają pomieszczeniu prestiżowy i stylowy charakter. Ich obecność może ocieplić wnętrze, a także dodać mu naturalności i podkreślić piękno. Możliwość regulowania ilości światła, które przenika przez żaluzje, nadaje także przestrzeni intymny charakter.

Dla jakich wnętrz są polecane żaluzje drewniane?

Drewniane żaluzje są polecane do wnętrz minimalistycznych oraz nowoczesnych. Rozwiązanie to pasuje także do przestrzeni zaaranżowanych zgodnie z klasyczną stylistyką. Naturalny kolor żaluzji świetnie współgra z deskami podłogowymi, a ich solidny charakter sprawia, że mogą one być użytkowane przez lata.

Żaluzje są produkowane na wymiar , według potrzeb klienta. Lamele żaluzji mogą mieć 25, 35, 50 lub 70mm. Mogą mieć dekoracyjne taśmy zamiast sznurków.

Bardzo wygodnym rozwiązaniem w przypadku żaluzji jest sterowanie elektryczne.

Ciche silniki umożliwiają podnoszenie żaluzji i płynny obrót lameli. Sterować możemy pilotem, przełącznikiem lub z dowolnego systemu 'smart home’.

Żaluzje z silnikiem elektrycznym mogą mieć znacznie większe rozmiary niż te podnoszone sznurkiem.

Żaluzje 25 i 35mm można montować na ramach okien – również w sposób bezinwazyjny. Poza praktycznym charakterem, rozwiązanie to posiada także walory dekoracyjne. Żaluzje można wykorzystać jako estetyczny element wykończenia okien. Można je dopasować do praktycznie każdego koloru okna!

Tags: