Tkaniny

…to niewielka część dostępnych u nas tkanin…zapraszamy na Elbląską 67

Stylowe tkaniny obiciowe i firankowe Warszawa

Ardeko Warszawa – Swoimi działaniami pragniemy zapewnić naszym klientom dostęp do produktów, przy pomocy których stworzą Państwo wyjątkowe wnętrza. Bez wątpienia należą do nich dekoracyjne tkaniny, materiały obiciowe, materiały tapicerskie, tkanina dekoracyjna, obiciowa, wodoodporna łączące w sobie przeróżne style, mające szerokie zastosowanie, budzące zachwyt i pożądanie wśród miłośników atrakcyjnych wnętrz.

Ardeko Warszawa – Korzystając z katalogów dostępnych w naszym sklepie w Warszawie, mogą zapoznać się Państwo ze wszystkimi wzorami dostępnych w naszej ofercie tkanin. Znaleźć w nich można odmiany dekoracyjne, pełne nowoczesnego stylu, przywołujące ducha starych czasów uznawane za tradycyjne. Mogą być użyte do stworzenia wyjątkowych kompozycji zdobiąc Państwa wnętrza. Delikatniejsze posłużą do uzyskania wyjątkowych firanek, zaś tapicerskie, wytrzymałe tkaniny obiciowe, tapicerskie zapewnią długie lata użytkowania fotelikrzeseł czy kanap. Na Państwa prośbę możemy wykonać z nich zasłony, poduszki czy rolety. Jeśli nie znajdą Państwo tkaniny obiciowe i tapicerskie w stu procentach spełniającej sprecyzowane oczekiwania prosimy o kontakt – postaramy się sprowadzić ją do naszego sklepu.

Ardeko Warszawa – Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą tkanin i do zakupów!

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą tkanin dekoracyjnych. Proponujemy tkaniny nowoczesne i tkaniny stylowe, tkaniny zasłonowe, tkaniny firankowe, tkaniny obiciowe, tkaniny tapicerskie, tkaniny dekoracyjne. Wszystkie wzory tkanin prezentowanych na stronie internetowej mogą Państwo zobaczyć w katalogach w naszym sklepie. Tkaniny sprowadzane są na zamówienie klienta (2-4 tygodnie)lub ekspresem w 3dni. Jest możliwość sprzedaży wysyłkowej tkanin. Jeżeli poszukiwanej przez Państwa tkaniny nie ma na naszej stronie – proszę pytać, możliwe że możemy ją sprowadzić. Możliwy jest zakup samego materiału lub zlecenie wykonania zasłon, rolet, poduszek czy narzut.