Dywany/wykładziny

Chcąc zapewnić swoim pomieszczeniom atrakcyjny wygląd, nie można pominąć podłóg. Równie ważne jak materiał z którego wykonane zostało podłoże naszych wnętrz, jest ich pokrycie. Pomocne w dbaniu o drewniane deski czy panele, jak i nadające atrakcyjny wygląd dywany, wykonywane są przez naszą firmę po omówieniu wszystkich szczegółów z klientem.

DYWANY NA WYMIAR TKANE NA ZAMÓWIENIE

Mimo ogromnej ilości gotowych dywanów dostępnych na rynku, nie zawsze jesteśmy w stanie dobrać ten idealnie pasujący do naszego wnętrza. Czas sięgnąć po dywany tkane na wymiar na zamówienie. Dowolność wzoru , koloru i kształtu pozwoli stworzyć dywan idealny.

Jak stworzyć własny dywan?

zaczynamy od projektu

wybór kolorystyki

akceptacja próbki

porównanie z próbką

gotowy dywan

transport do klienta

Z CZEGO TKANE SĄ NASZE DYWANY?

wysokiej jakości wełny nowozelandzka – miękka,  trwała, puszysta, odpora na ścieranie, ekologiczna, biodegradowalna, odporna na brud, ocieplająca wnętrze, regulująca wilgotność, wytrzymała i dostępna w aż 99 kolorach!

Struktura runa: cięte
> wysokość runa: 12/14/16/18/20 [mm]
> efekty dodatkowe: relief

Struktura runa: pętelka
> wysokość runa: 8/10 [mm]

Tencel – naturalny surowiec,  jedwabisty w dotyku, gładki, połyskujący, odporny na brud i niezwykle lekki, dostępny w szerokiej gamie kolorów.

Struktura runa: cięte
> wysokość runa: 14/16 [mm]

Struktura runa: pętelka
> wysokośc runa: 10 [mm]

Możesz stworzyć jedyny w swoim rodzaju dywan łącząc różne rodzaje runa, surowce, a nawet stworzyć dywan 3D wykorzystując różną wysokość włosa.

JAB – DYWANY NA WYMIAR

Produkty firmy JAB wykonywane są na zamówienie z dostępnych wzorów wykładzin. Mamy pełną dowolność wymiarów i wykończeń. Krawędź dywanu może zostać wykonana z kilkudziesięciu kolorów taśm poliestrowych, skór i Alcantary. Taśma może mieć 8cm , 5cm lub 1cm. Jest mozliwość połączenia kilku kolorów wykładziny (dywany dwukolorowe w pasy itp). Kolejnym elementem dekoracyjnym który można zastosować są widoczne na zdjęciach kostki w kolorze wykończeń dywanu (lub kontratującym) lub stalowym.

DYWANY SCION

SCION to dość nowa, brytyjska marka z materiałami wykończeniowymi o orzeźwiającym charakterze . Kolekcje firmy Scion są przeznaczone dla świadomego trendów klienta i zaprojektowane z myślą o obecnej modzie. Scion ma w swojej ofercie przystępne cenowo dywany, tkaniny i tapety.

DYWANY CHRISTIAN LACROIX

Tego projektanta nie trzeba nikomu przedstawiać, bardzo odważne wzornictwo i szalona kolorystyka to domena Christiana Lacroix. Kolekcje dywanów , tkanin i tapet powstały we spółpracy z brytyjską marką Designers Guild

Zadaj pytanie

Wyślij zapytanie aby dowiedzieć się więcej o naszej ofercie.