Dywany/wykładziny

Dywany i wykładziny szyte na wymiar

Chcąc zapewnić swoim pomieszczeniom atrakcyjny wygląd, nie można pominąć podłóg. Równie ważne jak materiał z którego wykonane zostało podłoże naszych wnętrz, jest ich pokrycie. Pomocne w dbaniu o drewniane deski czy panele, jak i nadające atrakcyjny wygląd dywany, wykonywane są przez naszą firmę po omówieniu wszystkich szczegółów z klientem.

 

Oferujemy zarówno klasyczne rozwiązania, jak i nowoczesne, będące odpowiedzią na obowiązujące trendy. W obu przypadkach pragniemy zapewnić naszym klientom zadowolenie z zakupu. Nasi konsultanci posiadający wieloletnie doświadczenie, służą radą pomagając zaspokoić Państwa oczekiwania. Wykonujemy dywany i wykładziny na wymiar, zapewniając dostęp do mnóstwa wykończeń i wzorów. Dostępne w ofercie naszej firmy produkty firmy JAB to możliwość łączenia wielu kolorów, liczne zdobienia i różne wymiary taśm wykończeniowych.

 

Dopełnieniem dla pięknego drewna, są najwyższej klasy dywany. Oferowane przez nas produkty firmy JAB wykonywane są na zamówienie. Mamy pełną dowolność wymiarów i wykończeń. Krawędź dywanu może zostać wykonana z kilkudziesięciu kolorów taśm poliestrowych, skór i Alcantary. Taśma może mieć 8cm , 5cm lub 1cm. Jest mozliwość połączenia kilku kolorów wykładziny (dywany dwukolorowe w pasy itp). Kolejnym elementem dekoracyjnym który można zastosować są widoczne na zdjęciach kostki w kolorze wykończeń dywanu (lub kontratującym) lub stalowym.

Katalog dywanów Jab COSY zobacz katalog

DYWANY SCION

SCION to nowa, brytyjska marka z materiałami wykończeniowymi o orzeźwiającym charakterze . Kolekcje firmy Scion są przeznaczone dla świadomego trendów klienta i zaprojektowane z myślą o obecnej modzie. Scion ma w swojej ofercie przystępne cenowo dywany, tkaniny i tapety.

DYWANY CHRISTIAN LACROIX

Tego projektanta nie trzeba nikomu przedstawiać, bardzo odważne wzornictwo i szalona kolorystyka to domena Christiana Lacroix. Kolekcje dywanów , tkanin i tapet powstały we spółpracy z brytyjską marką Designers Guild