Inspiracje z dywanami

Dywany to element wystroju wnętrz znany od stuleci, a nawet tysiącleci. Ozdabiały nie tylko podłogi, ale także ściany. W hurtowych ilościach zamawiali je władcy na całym świecie. Obecnie dywany cieszą się nie mniejszą popularnością. To jeden z tych dodatków, który gości w co najmniej jednym pokoju w każdym domu. Niezaprzeczalnie kochają go dzieci i kudłaci domownicy. Służą do zabawy, ochrony, skutecznej amortyzacji pierwszych stawianych kroków. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroki wybór dywanów – zapraszamy do zakupów!

Dywany salonowe

Pokój gościnny to miejsce spotkań rodzinnych i towarzyskich. Przytulną i rodzinną atmosferę wprowadzi z pewnością duży i miękki dywan, na którym dzieci będą chętnie się bawić. Kształt dywanu uzależniony od jest od miejsca, w którym będzie on leżał. Pod kanapą najlepiej sprawdzi się dywan w kształcie prostokąta lub kwadratu, natomiast okrągły dywan umieszczony w samym centrum salonu to gwarancja stylowego klimatu. Nasza oferta bogata jest w dywany o tych kształtach, posiadamy także możliwość wykonania dywanu pod konkretny wymiar. Liczba kolorów jest nieograniczona – zaspokoi nawet najbardziej wysublimowane oko, a rodzaje włókna – zwolenników zarówno miękkości, jak i szorstkości.

Dywany do pokoju dziecięcego

Trudno wyobrazić sobie dziecko bawiące się na zimnej podłodze. Dywan jest niezastąpionym elementem wystroju wnętrz dziecięcego pokoju spełniającym również funkcję amortyzatora oraz izolatora ciepła. Ciepłe, żywe kolory, zwierzątka oraz bajkowi bohaterowie – tego nie powinno zabraknąć na dziecięcym dywanie, żeby cieszył oko. W naszej ofercie nie brakuje również propozycji dla starszych dzieci – jednolite, acz nadal utrzymane w radosnej kolorystyce dywany charakteryzują się trwałością wykonania i łatwym usuwaniem plam – doskonale zdajemy sobie bowiem sprawę, że rodzice muszą być przygotowani na każdą ewentualność.

Dywany do korytarza

Choć nie jest to obecnie spotykana praktyka, to jednak nadal funkcjonuje – dywan w korytarzu dopełnia wnętrze i od samego progu wprowadza gości w domową atmosferę. Dywany korytarzowe powinny być wykonane z krótkiego włosia, które będzie łatwo wyczyścić. W naszym sklepie znajdą Państwo szeroką ofertę takich dywanów w różnych kolorach oraz rozmiarach. Zachęcamy także do przyjrzenia się motywom – coraz bardziej popularny staje się wybór dywanów wzbogaconych o jakiś wzór. Perskie cieszą zwolenników klasycznych rozwiązań, geometryczne kształty natomiast – miłośników nowoczesnego designu. Jedno jest pewne: i jedni, i drudzy znajdą w naszym sklepie coś dla siebie.

Do odważnych świat należy

Na koniec warto podkreślić, że dywan niejednokrotnie sam w sobie jest małym dziełem sztuki, który nadaje wnętrzu ostateczny charakter i klimat. Bardzo często przełamuje także kolorystykę w pokoju, jeśli np. ktoś zdecyduje się na mozaikę barw i orientalnych motywów. Dlatego też nasza oferta to przekrój przez stonowane, jednolite motywy aż po szalone, kontrastowe barwy – bo każdy ma inny gust, a my wierzymy w to, że każdy z Państwa znajdzie u nas coś dla siebie.