Firany, Lambrekiny

Wybierz firanki do swoich pomieszczeń przy pomocy naszych konsultantów

Okna w naszych pomieszczeniach są elementem decydującym o nastroju. Ilość światła dziennego jakie dociera do środka, ale również odpowiednie dekoracje sprawią, że przebywając w mieszkaniu z właściwie dobranymi elementami ozdobnymi, poczujemy spokój, relaks, ciesząc przy tym oko. Nasza firma, poza licznymi wzorami rolet, żaluzji i zasłon, zapewnia dostęp do wyjątkowych firanek.

Wybierając odpowiednie firanki do naszego wnętrza, warto kierować się zasadą, że „ubranie” okna powinno odpowiadać wystrojowi pomieszczenia. Eleganckie wnętrza wymagają wystawnych materiałów takich jak żakard, ekologiczne – naturalnych. Nasza oferta przewiduje dostęp do wielu wzorów, materiałów i kolorów tak, by wybór naszych Klientów był zgodny z ich oczekiwaniami.

Firany, które znajdą Państwo w naszej ofercie, szyjemy z dostępnych w naszej ofercie tkanin, lub z zaproponowanych przez naszych Klientów. Pełny asortyment materiałów – wzorów i kolorów – znajdą Państwo w katalogach dostępnych w naszym sklepie mieszczącym się przy ulicy Elbląskiej 67 w Warszawie. Udostępniamy również możliwość sprowadzenia wybranej przez Państwa tkaniny na specjalne życzenie . Wówczas termin realizacji zamyka się w okresie 2-4 tygodni, zaś w przypadku dostawy ekspresowej, ogranicza się do 3 dni.

Wykonujemy dekoracje okien we wnętrzach prywatnych i komercyjnych. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom klientów oferujemy większość usług i produktów związanych z  dekoracją okien. Szyjemy zasłony, firanki, rolety rzymskie, systemy panelowe a także narzuty i poduszki, które dopinają całość dekoracji. Znajdziecie u nas szeroką gamę karniszy, od szyn sufitowych po karnisze będące owocami pracy znanych projektantów. Oferujemy również żaluzje, plisy, rolety, verticale w wielu modelach i kolorach dopasowanych do Państwa indywidualnych potrzeb.

Myśląc o zmianie wyglądu naszego mieszkania bierzemy pod uwagę głównie kolory ścian, podłogi, meble, często zapominając jak istotną rolę odgrywają we wnętrzu tkaniny i Tapety ścienne Odpowiednio dobrane zasłony lub rolety wprowadzą ciepło, komfort i podkreślą charakter wnętrza. Karnisze nie muszą być tylko elementem trzymającym tkaniny. Te, o ciekawym designie będą istotnym elementem stylistycznym. W firmie Ardeko posiadamy starannie wyselekcjonowane tkaniny, Tapety na ściany i akcesoria, które umożliwią uzyskanie wymarzonego efektu. Śledzimy najnowsze trendy, podążamy za nowościami, aby móc zrealizować potrzeby najbardziej wymagających klientów. Nasi dobrze wyszkoleni pracownicy zapewnią Państwu najwyższą jakość wykonywanych usług.

Wnętrza z najnowszych katalogów są teraz w zasięgu Państwa ręki.

Aby zobaczyć jak szerokim pojęciem jest obecnie dekoracja okien, zapraszam do odwiedzenia kolejnych stron naszego serwisu

Bardzo duży wybór tapet ściennych