Listwy

Największe możliwości dekoracyjne dają listwy ozdobne. Tego rodzaju sztukateria może być użyta w dowolny sposób, o ile pozwala na to podłoże – ściana czy sufit. Mogą więc stanowić zdobienie w  miejscu łączenia sufitu i ściany, bądź ściany i podłogi. Świetnie prezentują się także jako samodzielna dekoracja podkreślająca elementy wnętrza, np. kominek, lustro czy wnękę w ścianie. Profesjonalnie zamontowane listwy sufitowe, przypodłogowe czy ścienne prezentują się bardzo okazale, a przy tym nie dominują wnętrza. To szczególnie istotne w przypadku niewielkich pomieszczeń czy aranżacji w stylu minimalistycznym.

Listwy styropianowe warszawa montowane przy suficie mają za zadanie podnosić estetykę pomieszczenia. Doskonale sprawdzają się także do maskowania niedoskonałości ścian i sufitów. Decydując się na wykorzystanie sztukaterii, jaką są listwy sufitowe styropianowe można ukryć takie mankamenty, jak krzywy sufit, nieumiejętne pomalowanie czy nierówności ściany. Zamontowanie listw optycznie podnosi pomieszczenie i sprawia, że wygląda ono na większe. Listwy przysufitowe styropianowe mogą mieć najróżniejszy styl. W naszej ofercie, artykuły dla siebie znajdą zarówno osoby lubiące minimalizm, jak i zwolennicy zdobnego stylu. Każda listwa wyprodukowana została z wysokiej jakości styropianu, który jest odporny na żółknięcie, kruszenie czy łamanie. Jego spora elastyczność pozwala na dokładne dopasowanie do nawet bardzo trudnego podłoża. Oferujemy naszym klientom wyłącznie listwy podsufitowe wykonane z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Nie ma tutaj mowy o nieprecyzyjnym wycięciu wzoru, defektach styropianu czy wadliwych modelach.

Wielu naszych klientów decyduje się na założenie listew podłogowych. Listwy przypodłogowe wykonane z poliuretanu doskonale się prezentują, a przy tym są łatwe w pielęgnacji. W przeciwieństwie do innych wykończeń podłogowych, np. listw drewnianych, nie brudzą się z taką łatwością i nie wymagają częstej wymiany. Listwy poliuretanowe mają jeszcze jeden, dla wielu klientów najistotniejszy, atut – są znacznie zdobniejsze niż inne listwy. W naszym sklepie oferujemy ogromny wybór wzorów listw. Dzięki temu w każdym pomieszczeniu można pozwolić sobie na inny model, nie tracąc przy tym spójności aranżacyjnej całego mieszkania. Sprzedawane przez nas listwy przypodłogowe warszawa odznaczają się na tle innych tego rodzajów produktów wysoką jakością wykonania i doskonałą wytrzymałością. Są również bardzo intuicyjne w montażu.

Wielu naszych klientów decyduje się na wykorzystanie listew w bardziej niekonwencjonalny sposób, niż jako zwieńczenie ścian i sufitów.