AGD Miele

Sprawdź naszą ofertę produktów AGD MIELE

 

WYPRZEDAŻ EKSPOZYCJI !!

 

Działaniami, jakie prowadzi nasza firma, chcemy zapewnić naszym Klientom możliwość stworzenia wymarzonych wnętrz. Odpowiednie zdobienia okien, atrakcyjne tapety na ścianach, wyjątkowe meble, podkreślające urok pomieszczenia oświetlenie i potrafiące wytrzymać długie lata podłogi to elementy, które po dodaniu do siebie są w stanie stworzyć wyjątkowe pokoje w naszych domach i mieszkaniach.

Niepowtarzalne wnętrza byłyby niewiele warte, gdyby miały istnieć bez funkcjonalnego sprzętu. Sprzęt RTV i AGD ułatwia życie, pozwala funkcjonować w codziennym życiu. Warto dobierając urządzenia, które w założeniu powinny wystarczyć na dłuższy czas, postawić na sprawdzone rozwiązania. Firmą, której produkty od ponad stu lat cieszą właścicieli, jest niemiecki producent wysokiej klasy urządzeń AGD Miele.

Miele – jako jedyny producent branży AGD, zapewnia 20-letni okres trwałości swoich sprzętów. Zarówno małe, jak i większe sprzęty niemieckiego producenta, znaleźć można w ofercie naszej firmy. Podobnie jak w przypadku pozostałego asortymentu, wybierając produkty AGD, które dostarczamy naszym Klientom, stawiamy przede wszystkim na jakośćwzornictwo i wysoką funkcjonalność, dlatego też sprzęt firmy Miele można zakupić w naszym sklepie mieszczącym się w Warszawie.

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NAJNOWSZEJ LINII  MIELE

 

WYSOKIE RABATY NA PRODUKTY Z EKSPOZYCJI

AKTUALNIE NA EKSPOZYCJI POSIADAMY KILKANAŚCIE URZĄDZEŃ

EKSPRES , SZUFLADĘ I PIEKARNIK W KOLORZE GRAPHITE GREY

PIEKARNIKI I SZUFLADĘ PRÓŻNIOWĄ W KOLORZE CZARNYM

PRALKI I SUSZARKI

LODÓWKI

FASHIONMASTER

ODKURZACZE SCOUT

 

 

EKSPRES DO KAWY CVA 6805 graphite grey

SZUFLADA DO PODGRZEWANIA NACZYŃ ESW6214

URZĄDZENIE DO GOTOWANIA NA PARZE Z FUNKCJĄ PIEKARNIKA XXL

 

Więcej informacji na stronie producenta – CVA6805

 

FashionMaster – zestaw do prasowania B 1847 (dokładny opis)