Sztukateria

Sztukateria

Sztukateria jest tym, co wyróżnia piękne wnętrza od wnętrz bez wyrazu. Aby umożliwić naszym klientom stworzenie oryginalnych aranżacji wnętrzarskich, skompletowaliśmy bardzo bogatą ofertę ozdób, którą stanowi sztukateria styropianowa wewnętrzna. Każdy oferowany w naszym sklepie produkt odznacza się wyjątkową jakością wykonania. Dbamy o to, by nasza sztukateria wewnętrzna wykonana była z najwyższej jakości styropianu. Dzięki temu, nasi klienci mają pewność, że rozety, gzymsy czy listwy zakupione w naszym sklepie będą się świetnie prezentować przez wiele lat.  Oferowane sztukaterie styropianowe stworzone zostały przez renomowaną markę Mardom Decor. Mamy więc pewność, że elementy dekoracyjne nie będą żółknąć, kruszyć się czy łamać w miarę upływu czasu. Dzięki wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości i opracowaniu specjalistycznej techniki wytwarzania sztukaterii, jest ona niezwykle łatwa w montażu. Wystarczy użycie profesjonalne kleju, by w kilka chwil cieszyć się odmienionym wnętrzem.

Sztukateria styropianowa warszawa, którą można nabyć za pośrednictwem naszego sklepu powstała z myślą o upiększeniu każdego wnętrza. Dlatego  też ogromną rolę przykładamy do tego, by rozety, gzymsy i listwy wykonane zostały z dbałością o najdrobniejszy szczegół. Każdy wzór jest pieczołowicie wycinany w styropianie. To właśnie perfekcyjne wykonanie odróżnia sztukaterie Mardom Decor od tańszych, ale topornych i nietrwałych odpowiedników. Kupując naszą sztukaterie dostają Państwo produkt najwyższej jakości za rozsądną cenę.

W ramach naszej bogatej oferty, posiadamy sztukaterię w różnych stylach, zakresach cenowych i rozmiarach. Dzięki temu każdy, może znaleźć coś dla siebie. Częstym pytaniem, pojawiającym się w głowach naszych klientów, jest wątpliwość, czy sztukateria poliuretanowa warszawa jest odpowiednia do każdego wnętrza. Nasze wieloletnie doświadczenie, a także fakt, iż udało nam się skompletować bardzo różnorodny katalog artykułów dekoracyjnych, pozwalają nam stwierdzić z całą pewnością, że sztukateria będzie doskonałym dopełnieniem każdego wnętrza. Jedynym warunkiem jest to, by właściwie dobrać rodzaj i styl sztukaterii.

Przeważającą część naszej oferty stanowi sztukateria sufitowa i ścienna. To właśnie te elementy wnętrz najlepiej prezentują się przyozdobione styropianowymi elementami dekoracyjnymi. W ramach sztukaterii sufitowej największą popularnością cieszą się rozety. W naszym sklepie znajdą Państwo bogatą ofertę rozet w różnych stylach i rozmiarach. Interesujące modele znajdą dla siebie zarówno osoby lubiące elegancki minimalizm, jak i zwolennicy misternych zdobień. Rozety sufitowe montowane są jako ozdoba u podstawy lamp wiszących. Obok tak zaaranżowanego sufitu trudno przejść obojętnie!

Dużym powodzeniem wśród naszych klientów cieszy się również sztukateria ścienna. Podobnie jak rozety, sztukateria na ścianę sprawdzi się zarówno we wnętrzach surowych, jak i w aranżacjach z przepychem. Najczęściej stosowanymi dekoracjami na ścianę są gzymsy. Mogą mieć one różne rozmiary i formy. Ciekawym pomysłem jest podzielenie ścian przy pomocy misternych gzymsów czy otoczenie ozdobnym gzymsem kominka. Doskonale prezentuje się także sztukateria okienna. Często wybieranymi produktami, jeśli chodzi o ozdobienie pomieszczeń wewnętrznych są także listwy. Można je montować w różnych konfiguracjach, zarówno pod sufitem, jaki i tworząc ozdobną obudowę.

Zachęcamy do zapoznania się z naszą bogatą ofertą! Niech sztukateria zagości również w Państwa domu.

Przykładowa listwa:

Zapraszamy do zapoznania się z pełną kolekcją

 

Listwy przypodłogowe z  twardego polimeru HD są  wyjątkowe twarde i odporne na uszkodzenia mechaniczne, łatwe w montażu, mają bogate wzornictwo, umożliwiają zamaskowanie kabli elektrycznych. Można je malować zarówno farbami akrylowymi, jak i silikonowymi oraz silikatowymi.