Rozeta

W naszej bogatej ofercie sprzedażowej posiadamy różnorodne rozety styropianowe. To właśnie one przychodzą jako pierwsze na myśl, gdy pada hasło – sztukateria styropianowa. Oferowane przez nas rozety zachwycają perfekcyjnym wykonaniem. Każda rozeta na sufit wykonana jest z najwyższej klasy styropianu, dzięki czemu nie ulega żółknięciu, kruszeniu czy rozwarstwianiu pomimo upływu czasu. Wysoka jakość styropianu pozwala także na bardzo precyzyjne wycięcie nawet najbardziej misternych wzorów. To właśnie artystyczne wykończenie sprawia, że nasze rozety dekoracyjne sufitowe są tak wyjątkowe.

By sprostać oczekiwaniom każdego klienta, w naszym sklepie oferujemy również możliwość zakupu rozety, odlanej z gipsu. Rozety sufitowe gipsowe są równie efektowne, jak ich styropianowe odpowiedniki. To od upodobań klienta i od specyfiki wnętrza, w którym rozeta ma być zainstalowana zależy to, jaki rodzaj rozety będzie idealny. Rozeta sufitowa odlewana jest przy pomocy specjalistycznej formy, dzięki czemu nawet najdrobniejsze szczegóły są tutaj idealnie odwzorowane. Podobnie jak w przypadku rozet styropianowych, rozety gipsowe odznaczają się wysoką jakością. Nie muszą się Państwo obawiać o trwałość czy estetykę dekoracji.

Zarówno rozety styropianowe sufitowe, jak i rozety odlewane z gipsu nadają każdemu wnętrzu oryginalności i szlachetności. Zazwyczaj montowane są jako zwieńczenie podstaw lamp wiszących, ale nic nie stoi na przeszkodzie, by wykorzystać taką rozetę w bardziej niekonwencjonalny sposób, np. jako dekorację dla kinkietów czy podstawę większej dekoracji ściennej. Rozeta styropianowa pod żyrandol sprawdzi się zarówno w przypadku oświetlenia ultranowoczesnego, jak i przy klasycznych żyrandolach rodem z pałaców.

Ogromną wagę przywiązujemy do tego, by oferowane przez nas rozety charakteryzowały się trwałością i odpornością na uszkodzenia mechaniczne czy zużycie. Równie ważne jest to, by rozety były łatwe w montażu. Oddajemy klientom bogatą bazę rozet w białych kolorach, do montażu których potrzebny jest jedynie profesjonalny klej. Jeśli biel nie jest kolorem, który spełnia Państwa oczekiwania, nic nie stoi na przeszkodzie by zakupiony model pomalować wysokiej jakości farbą. W ten sposób mogą Państwo zmieniać wygląd rozety, kiedy tylko pojawi się taka chęć. Wytrzymały materiał, z którego wykonane są rozety – czy to styropian, czy gips, z pewnością nie ucierpi na takich zabiegach.