Gzymsy

Gzymsy to jeden z najchętniej wykorzystywanych rodzajów sztukaterii. Doskonale prezentują się zarówno wewnątrz, jak i na zewnątrz budynku. W naszym sklepie oferujemy głównie gzymsy styropianowe wewnętrzne, które mają spełniać funkcję czysto dekoracyjną. Ich montaż jest niezwykle intuicyjny, a mnogość wzorów w naszej ofercie sprawia, że z pewnością każdy znajdzie coś dla siebie.

W naszej ofercie znajdą Państwo zarówno gzymsy sufitowe, jak i gzymsy przeznaczone do montażu na ścianach. Tylko od projektu aranżacji wnętrza zależy to, w jaki sposób zostaną wykonane gzymsy styropianowe. Najczęściej nasi klienci decydują się na ozdobne podkreślenie sufitów, okien czy drzwi. Nasze gzymsy produkowane są z wysokiej jakości styropianu, który jest odporny na łamanie, kruszenie czy żółknięcie. Jest on również w pełni bezpieczny, dlatego może być używany również w pomieszczeniach, w których przebywają dzieci.

Aby spełnić oczekiwania każdego klienta, wprowadziliśmy do naszej oferty również gzymsy gipsowe. Są one odlewane z wysokiej jakości gipsu, z dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Doskonale wiemy, że tylko perfekcyjnie wykonane gzymsy będą efektowną ozdobą pomieszczenia.  Gzymsy odlane z gipsu są równie bezproblemowe w montażu i późniejszej pielęgnacji, co gzymsy styropianowe warszawa.

W ramach naszego sklepu mogą Państwo także zakupić gzyms drewniany. Ten szczególny rodzaj gzymsu doskonale sprawdza się we wnętrzach z oryginalną aranżacją. Często taki gzyms jest głównym elementem ozdobnym wnętrza.

Dlaczego wato zdecydować się na montaż gzymsów w swoim domu? Po pierwsze jest to łatwy i ekonomiczny sposób na nadanie wnętrzom niepowtarzalnego charakteru. Nawet delikatne gzymsy przyciągają uwagę i nadają wystrojowi szlachetności i elegancji. Po drugie, gzymsy powiększają optycznie pomieszczenia. Warto tutaj wspomnieć, że nie ma wnętrza, w którym gzymsy nie prezentowałby się zachwycająco. Nasza bogata oferta modeli, wzorów i rodzajów gzymsów sprawia, że każdy klient odnajdzie sztukaterię pasującą do pomysłu na wnętrze.